Rekonstrukce kolejí VŠB-TU

Po rekonstrukci pavilonů A a B prochází nyní rekonstrukcí pavilon D.

Související články


Komentáře

 1. Marek :

  teď už chybí jen žlutá a na posledním pavilónu to bude černá/hnědá? =)

  Thumb up 3 Thumb down 1
 2. Lukáš :

  Konečně pěkná budova na kolejích.

  Thumb up 8 Thumb down 3
 3. M&M :

  Asi jsem přišel o zrak :(

  Thumb up 1 Thumb down 2
 4. rasta :

  nemám s tím problém. Navíc, když se vracíš zpět do domečku po požití duhového páva. Musíš vědět, do které barvičky patříš:)

  Thumb up 16 Thumb down 2
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Ohavné.

  K dvou šachovnicím o modré a červené barvě se přidává další očesaná stavba o kachlové obklady nahrazené brčálníkovými proužky.

  Thumb up 2 Thumb down 7
 6. Rado :

  Nějak mi to připomíná mateřskou školku. Tam se také snaží na každou fasádu vnutit sluníčko, květinu, nějakou postavičku. Tady sice malůvka chybí, ale je to nevkus nejvyššího řádu. Koleje jak omalovánky :-( Že se potom ještě něčemu divím. Holt Ostrava asi nemá bohužel na víc než na zateplený panelák…

  Thumb up 4 Thumb down 6
 7. R. :

  Nerozumím tomu. Akademická půda, významná instituce (žádný družstevní panelák), vzdělaní, mladí, otevření lidé, fakulta stavební…. jak toto může nastat? To nemají žádný hlas? Bylo to s nimi komunikováno? KDO je za podobu této rekonstrukce zodpovědný???

  Thumb up 8 Thumb down 1
 8. Adam01 :

  Tak už si k…a vyberte, kterou barvu by jste tam chtěli. Když je to jenom šedá, je to špatně, když je to jiná barva, je to zase špatně, když je to kombinace šedé a jiné barvy, je to zase špatně, a když je to kombinace barev, které se k sobě alespoň trochu hodí, je to taky špatně. Když to jsou čtverce, špatně, když pruhy, zase špatně. Co by jste tam teda chtěli???????

  Thumb up 4 Thumb down 12

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.