Komentáře

 1. LK :

  Co jsem slyšel, tak vedení nemocnice řeklo, že na stavbu nespěchá a že ji nepotřebuje nutně teď a tak se výstavba zpomalila/zastavila. Co je na tom pravdy je otázkou. Co je ale jisté je to, že to je hnusná budova ;-)

  Thumb up 6 Thumb down 1
 2. Pavel :

  Nemusela by být tak hnusná, kdyby autor třeba …:
  – respektoval okolní zástavbu a odpustil si válcovou střechu
  – rozmístil okenní otvory ve všech podlažích podle nějakého jednotícího vzoru
  – dal nějakou logiku umístění okenních příček
  Chápu, že se autor chce zvěčnit, ale tenhle způsob je fakt dost nešťastný. Další Hundertwasser z něho už nebude.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 3. VU :

  Autor okolní zástavbu, respektive starý pavilon, respektoval aspoň v pár ohledech. A právě jedním z nich je ta válcovitá střecha. I když velmi malý kousek, nachází se válcovitá střecha i na starém pavilonu, a nová část na ni opticky přesně navazuje. Co se týká okenních příček, máte pravdu, že jsou umístěny bez jakéhokoli systému, není žádný vzor pro to, jestli je nalevo nebo napravo, spíš to vypadá, jak by se dělníkům pomíchala okna z jedné a druhé strany budovy a bylo jim jedno, kde co hodí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. David :

  Mně to připadá, že tam, kde jsou menší rozestupy mezi okny budou lékařské pokoje nebo vyšetřovny, případně kanceláře (menši podlahová plocha) a tam, kde jsou větší rozestupy se budou nacházet pokoje pro pacienty (větší podlahová plocha).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. r :

  Kdo byl hospitalizován v průběhu prosince ví, že se tam maká

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. vlabra :

  David: A nebo s menšími rozestupy budou nadstandardní pokoje pro 1 matku a s většími standardní pro 2-3

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. VU :

  Rozestupy pul bidy, aleže co ty pricky, ktere deli okenni tabule napul

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.