Rekonstrukce kolejí VŠB-TU

Fotogalerie dokončené rekonstrukce kolejí Vysoké školy Báňské v Ostravě-Porubě.

Autorem fotografií je Jakub Kotzot, děkujeme!

koleje vsb poruba

koleje vsb poruba

koleje vsb poruba

koleje vsb poruba

koleje vsb poruba

koleje vsb poruba

Související články


Komentáře

 1. Houbelec :

  Hm, taky bych chtěl mít nesklonné jméno.

  Thumb up 0 Thumb down 4
 2. Summerboy :

  Moc pěkný nápad s tou fasádou!

  Thumb up 0 Thumb down 8
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Houbelec: Jména zasilatelů příspěvků na web uvádíme, tak jak je vyplní.
  Ale máš dobrý postřeh, děláme to tak pořád. Zasloužil bys zlatého bludišťáka (y).

  Thumb up 4 Thumb down 2
 4. Houbelec :

  martin [msstavby.cz]: A je strašně těžké uvádět je v prvním pádu.

  Thumb up 0 Thumb down 6
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Houbelec: Jo.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Houbelec: To myslíte vážně? To tam příště máme psát třeba děkujeme čtenáři Houbelecovi, Summerboyovi nebo agguovi? Myslím že napsat děkujeme čtenáři + nezkomolená přezdívka pod kterou tady vystupuje a pod kterou ho tady znají je lepší.

  Thumb up 4 Thumb down 2
 7. Houbelec :

  acdlcia [msstavby.cz]: Neumíte sestrojit jednoduchou větu, ve které bude nick v prvním pádu? Vraťte se na základní školu.

  Thumb up 1 Thumb down 10
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  Houbelec: diky za postreh, ale jmena nesklonujeme, protoze jsme o to byli pozadani. shodou okolnosti zrovna jakub chtel mit jednoduchou moznost si najit vsechny clanky, kam prispel, tim, ze napise sve jmeno do vyhledavani. radi jsme mu vyhoveli.

  takze tentokrat to nema se zakladni skolou nic spolecneho.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 9. Summerboy :

  Houbelec: To snad není pravda! U jiných článků řeší komentující chujoviny, ale toto už je opravdu moc. Nechcete se raději zaměřit na předmět článku než na rádoby vtipné glosování neskloňování nicků, Houbelče?

  Thumb up 7 Thumb down 2
 10. Houbelec :

  Hynek [msstavby.cz]: Ano, má to se základní školou společného všechno. Pokud chcete mít nick v prvním pádu, nic vám nebrání napsat takovou větu, ve které skutečně v prvním pádu bude. Tento problém jsem řešil v hodině českého jazyka ve 4. třídě a světe div se, má řešení byla typu „fotografie zaslal bla bla“, „autorem fotografií je bla bla“, nebo prostě nevětně „autor: bla bla“. Neexistuje jediný důvod, proč použít gramaticky chybnou větu, jakou jste použili vy.
  Summerboy: Pas de vos affaires.

  Thumb up 1 Thumb down 10
 11. acdlcia [msstavby.cz] :

  Houbelec: Aneb – Žádný z vašeho podnikání – jak říká google – http://goo.gl/1TQehf

  Thumb up 3 Thumb down 2
 12. Houbelec :

  acdlcia [msstavby.cz]: Mě je úplně jedno, co říká Google Translator, protože neumí překládat věty. Znamená to volně „nic vám do toho není“, v angličtině existuje přesný ekvivalent „none of your business“.

  Thumb up 1 Thumb down 4
 13. Houbelec :

  Houbelec: A ano, opět mi vypadlo „n“.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 14. Hynek [msstavby.cz] :

  Houbelec: mas pravdu, ja byl vcera asi v nejake hypnoze. uz je to ok, popojedem :)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 15. acdlcia [msstavby.cz] :

  Ano popojedem k rekonstrukci samotné. Ta je dle mého názoru celkem zdařilá (architektonický skvost z toho asi nikdy nebude, ale funkčnost se určitě zlepšila) a když budou na dalších budovách pokračovat stejně (třeba v jiné barvě), tak to bude i dobře vypadat.

  Thumb up 1 Thumb down 4
 16. robert :

  Tak velká plocha přímo vyzývá k něčemu kreativnějšímu, néčemu, co mohlo rozbít ten šílený sídlištní moloch, třeba něčemu tématicky spojenému k technické universitě nebo obecně studiu možná k čemukoliv jinému, než této kreativní a estetické imbecilitě….

  Thumb up 2 Thumb down 2
 17. acdlcia [msstavby.cz] :

  robert: To je pravda, ale na to je asi špatná doba. Taky bych tam uvítal něco lepšího, ale když to opraví všechno minimálně takhle tak to taky pomůže.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 18. Max :

  Houbelec: Tebe chlape pozoruju uz delsi dobu a rikam si, ze musis byt velice stastny clovek, kdyz resis tyhle problemy :)
  Z hlediska CEO je lepsi uvadet takovehle zakladni tvary.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 19. Hynek [msstavby.cz] :

  acdlcia [msstavby.cz]: mi se to vubec nelibi. uplne z toho citim snahu, aby to nepusobilo tuctove a zaroven skrceni, aby to nestalo penize. takze udelame sachovnici jednou barvou a dobry. navic me irituje, jak ten vzor uskakuje vuci tem oknum. je to jak ozrale sudoku.

  navic nam obslehli odstin :D

  ale mozna jsem konzerva, u barevnosti skousnu trebas tohle (chapu, ze to je nesrovnatelny objekt)

  ale proc se nerozsoupnout (pobavilo pri surfingu)


  View Larger Map

  Thumb up 1 Thumb down 0
 20. nimrod :

  To se nám to tu zvrhlo v češtinářskou debatu :-) Každopádně koleje vypadají konečně k světu, pamatuju se, když jsem tam před 15 lety nastupoval, tak jsme rekonstrukci čekali každý rok…to se teď stuendtům musí učit, jistě jsou chytří a pilnější :-)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 21. Summerboy :

  Houbelec: „n“ Vám nevypadlo. Business se píše s jedním n.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 22. Houbelec :

  Summerboy: Tam ne. Ve „mNě“.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 23. Summerboy :

  Houbelec: Tak si na to dejte příště pozor.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 24. Miv :

  Max: CEO? Chief executive officer jste asi na mysli neměl, tak co to je za zkratka?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 25. Martin [msstavby.cz] :

  Max: Spíše člověk, co má strašně nudný život.

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.