Rekonstrukce Hrušky Výškovice

Budova Hrušky, která je součástí obchodního centra Odra prochází kompletní rekonstrukcí. Byl vytvořen nový vchod a upravena dispozice. Samotná prodejna je v provozu, budují se však nové obchodní prostory.

původní stav z google

Související články


Komentáře

 1. Tano :

  A zase máme o jeden kousek Ostravy hezčí. Uvidíme co bude s tím zbytkem Odry.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 2. aldik :

  Konečně alespoň část ODRY vypadá k světu, teď ještě ten zbytek… Kdyby se někdo chtěl podívat na zbytek tohoto nákupního střediska, tak může tady- https://www.facebook.com/media/set/?set=a.601917493251439.1073741834.351041751672349&type=3

  Mimochodem, kde se ztratili mé fotky téhle Hrušky z minulého týdne? Jsem je vám posílal a teď tu vidím jiné, vaše a žádná reakce.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 3. Balde :

  super ze se konecne do toho dali, a ani to není plechova krabice hranata takze palec nahoru

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  aldik: na maily odpovida martin, hlasil, ze ted ma trosku hekticke obdobi, tak nas omluv. co se tyce fotek, tak nedohledam, kdy ten clanek acdlcia tvoril, ale nektere clanky jsou napsane delsi dobu, nez se dostanou k zverejneni, byl pravdepodobne rychlejsi. kazdopad diky za iniciativu, priste to snad vyjde :)

  Thumb up 2 Thumb down 2
 5. Martin [msstavby.cz] :

  aldik: Jo jo, vím o těch fotkách. Akorát tam chyběl pořádný pohled ze předu, jak máme tady. Stavba tam není vzata komplexně, jen od směru Nových Výškovic. Dominantní část průčelí od podchodu tam chyběla. Jen dílčí části.Zapomněl jsem pak na to odepsat.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.