Komentáře

  • Victor 18.01.2017  ●  20:58

    Vypadá to na pěkný paskvil ! Dříve kvazi sorela, na svoji dobu docela zdařilá a hlavně funkční, dnes rádoby moderna se skleněnými světlíky.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 6
  • LK 19.01.2017  ●  08:18

    Victor: počkám si na výsledek, zatím je to nejisté, jak to dopadne ;-) aby to ve výsledku nebyl divný hybrid

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • jp 19.01.2017  ●  09:40

    Mě se ten projekt od Platforma Architekti docela líbí, uvidíme co z toho nakonec bude, škoda, že součástí není i podzemní parkování před KD (pokud je to technicky možné).

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • skelet 19.01.2017  ●  11:18

    jp: vedle kulturáku má vyrůst parkovací dům

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • jp 19.01.2017  ●  11:24

    skelet: Aha, dobrý, díky za info.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas 20.01.2017  ●  11:06

    skelet: Ten parkovaci dum se planoval uz nekolik let zpet a myslel jsem, ze to nakonec padlo kvuli nesouhlasu lidi bydlejicich v okoli… nebo je to jinak?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • skelet 20.01.2017  ●  11:16

    Tomas: těžko říct. spíše to padlo s celým kulturním domem, který tak skvěle naplánoval Palyza s tehdejší šéfkou kulturního centra Poruba (díky Bohu byla odejita)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.