Komentáře

  • via 19.09.2012  ●  15:40

    V starém našem domě jsme museli dodržet i barvu a tvar poštovních schránek, jinde si ze starších domů udělají sklad pneumatik. Nechápu čím se řídí památkáři a co někoho vede k vytváření takových mutantů.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 19.09.2012  ●  15:48

    Jj, cca 200 metrů od tohodle mi památkáři kecali i do kachliček uvnitř ve vchodě domu. Ještě jednou mi zkříží cestu nějaký podobný zmrd a bude problém… :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 19.09.2012  ●  16:16

    Na mne působí moderně. Víc takových. Konečně měl někdo nápad a vytvořil něco zajímavého.
    Pro mě jsou mutanty domy, kde sice zůstane fasáda ( po letech už bez původních ornamentů ), ale jsou použity křiklavé omítky.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.