Rekonstrukce dolu Hlubina

V nedávné době jsme uveřejnili několik článků s fotkami převážně interiérů nově oživených budov. Nejen pro mimoostravské, kteří se zde nemohou podívat osobně, přinášíme pár snímků jejich exteriéru.

Související články


Komentáře

 1. aggu :

  Proč se mi to líbí? Aha, žádné ukazatele, žádné značky, reklamy, snahy o rozveselení lokality. Až na ten pitomý megabaner na poslední fotce.
  Jo a zábradlí u Heligonky není červenobílé, no jak to mohlo jen projít, nechápu…

  Thumb up 7 Thumb down 1
 2. petr :

  V červenci tady otevírám kavárnu :) Přijďte na domácí praženou kávu, a zdravé dobroty – vše sezónní a připravované s láskou

  Thumb up 18 Thumb down 2
 3. David :

  Dobré…je vidět, že to jde i bez polystyrénu a infantilních barviček.

  Thumb up 9 Thumb down 1
 4. Vašek :

  moc hezké :-), do některé z budov by mi pasoval nějaký fajn minipivovar…

  Thumb up 7 Thumb down 1
 5. balde :

  líbí se mi ze zachovávají i steré obklady kde to jde, kdyy se to blízkalo novotou cele é, nebylo by to ono, a na kafe urcite zajdu, ještě by to chtěl pořádnou restauraci

  Thumb up 6 Thumb down 0
 6. Honza :

  Vašek: Minipivovar v DOV je nereálný, sponzorem DOV je Radegast.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 7. Vašek :

  Honza:
  Díky za info, to jsem nevěděl. Každopádně škoda, myslím že by se to tam hodilo, v Ově je podle mě trh (co se minipivovárků týče) ještě nenasycen a přitáhlo by to tam lidi – na druhou stranu je dobře, že Radegast podporuje DOV.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 8. Bryndys :

  Radegast je sice partnerem, ale to nemusí nutně znamenat exkluzivitu výčepu, nájemce by zůstal suverénní ve svém prostoru .. bylo by fajn kdyby se do pivovaření někdo pustil :)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. Danek :

  Vašek: Pokud minipivovar tak by se spíše hodil do centra třeba Pivovarská,Masarykáč,Kuří rynek…tam si to představuji.Pivo,kolena,žebra,křen a hořčice…takový podnik mi v OV chybí…nebo o něm nevím….jinak za mě…9 z 10 piv z minipivovaru jsou chuťově strašné,lidem je po tom špatně atd.to je názor můj a dosti lidí které znám….to je na okraj.Zkuste se třeba zeptat návštěvníků minipivovaru kteří pijou toto pivo, já se ptal a skoro všichni mi řekli…že to pijou protože je to zdravé, nefiltrované atd..nikdo mi však neřekl že je chuťově výborné nebo dobré….takže reklama zaúřadovala.

  Thumb up 0 Thumb down 4
 10. LK :

  Danek: musím nesouhlasit, mě v minipivovarech chutná ;-) a myslím, že je hodně zajímavé, když někam zajdete a dáte si místní pivo a člověk nemusí pít pořád jedno a to samé

  Thumb up 4 Thumb down 0
 11. Sanju :

  Danek: K Pivovarskému domě na Přívozské ulici jste neprogoogloval?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 12. Danek :

  Sanju: No já si myslel(jen jsem to nechtěl donekonečna o pul noci vypisovat), že mě někdo nařkne z toho, že nevím o pivovaru na přivozské:Samozřejmě vím a pivo jsem pil a za sebe musím říct, že je to jedno z nejlepších piv z minipivovaru.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.