Rekonstrukce bytových domů Riegrova

Aktuální pohled na rekonstrukci bytových domů na ulici Riegerova v Ostravě-Hrušově.

Fotografie zaslal čtenář Jakub Kotzot. Děkujeme!

Článek s rekonstrukcí všech domů na této ulici jsme vydali v dubnu tohoto roku.

Související články


Komentáře

 1. Jetotam :

  Tohle udelat s celou Ostravou tak zijeme v krasnem meste, ale abych to neprechvalil, samosebou musi rekonstrukci projit i zpevnene plochy a mistni mobiliar s zeleni.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 2. aldik :

  Kdo je vlastník? Heimstaden, nebo někdo jiný? Mám takový pocit že z dříve „cikánských“ lokalit se pomalu stávají lepší adresy, nebo aspon normální, ale z Jihu je jedno velké ghetto.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 3. rom :

  Sebral jsem odvahu a projel jsem se tam po letech na kole – je to zajímavé místo, pokud se to vyčistí komplexně – zásadní je, že je to pár metrů od té nové logistické zóny – tak vypadá opravdu impozantně. Takže bydlení pro zaměstnance krásné. Snad to nebudou brigoš baráky. (

  Thumb up 3 Thumb down 0
 4. zerdě :

  aldik: vlastnici jsou BD Riegrova 9 s.r.o., BD Riegrova 17 a 19 s.r.o., K 3 společnost s.r.o., Reality R s.r.o.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Je až neuvěřitelné jak vystěhování nepřizpůsobivých a ta rekonstrukce tam a stavba zóny Hrušov naproti přes cestu vystřelila zájem o lokalitu. Znám roma žijícího v Anglii, co koupil tady to https://mapy.cz/s/mutapenoza před cca půl rokem na bydlení a už nyní mu za to nabízeli spekulanti dvojnásobek. Ani pořádně nevěděl co to tam bylo za ghetto neboť žije dlouho v zahraničí a teď už tam jsou obydleni jako jediní a je tam prý neuvěřitelný klid. Já když tam kdysi s nějakými filmaři ze Švédska točil dokument o ghettech východní Evropy, tak to tam vypadalo jak po válce a fakt jsem zvědav co se tam nastěhuje, počítám, že největší zájem budou mít budoucí zaměstnanci a firmy z té zóny https://www.msstavby.cz/zona-hrusov-3-13-05-2021/ a brzy se Hrušov začne vzpamatovávat z té pohromy z minulosti.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 6. padickos :

  Crazym: Je ten dokument někde na internetu?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. Crazym :

  padickos: Nevím, já jim dělal jen kulatou lopatu a lokálního průvodce :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Crazym :

  Riegrova 47,49 https://mapy.cz/s/jogocumuso už finišuje https://screenshot.cz/3I7X9/ jen nechápu tu snahu být fasádou za každou cenu originální na každém vchodu, jen to rozbíjí dobrý dojem ze spraveného baráku.
  Riegrova 9https://mapy.cz/s/fosuvudeku taky finišuje a dojem dobrý https://screenshot.cz/6ZYCQ/
  A budova pošty o kus dál na Staré cestě https://mapy.cz/s/kevelenodo už má novou střechu https://screenshot.cz/K7Q3A/

  Thumb up 5 Thumb down 0
 9. Martin [msstavby.cz] :

  Crazym: Mě by zajímal myšlenkový pochod vzniku návrhu fasády :D

  Thumb up 4 Thumb down 0
 10. Crazym :

  Ježiši, pošta na Staré cestě, bývalá radnice bude pro administrativně-technické zázemí pro příspěvkovou organizaci Sociální služby Slezská Ostrava :-) https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/denik-na-navsteve-hrusov202109.html

  Thumb up 3 Thumb down 0
 11. Crazym :

  Na Riegrově ulici se na všech barácích finišuje a už se dělají i terénní úpravy okolo nich. Budova bývalé pošty na Staré cestě už je hotova (sorry, nmeám fotku, musel jsem řídit) a bez lešení a i když to vizuelně moc nepokročilo, tak už tak je to posun jak hrom. https://screenshot.cz/DRLEG/

  Thumb up 2 Thumb down 0
 12. aggu :

  Crazym: Vypadá to jako opravené holodomy s holobyty. Barevné řešení fasády a hlavně okna jsou otřesné. Proč se to pořád opakuje? Městu je jedno jak vypadají ulice? Vzhled domů navrhují zaměstnanci prováděcích firem po lobotomii?

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.