ŘD Na Skalách, Ostrava – Hošťálkovice

Projekt řadových domů Na Skalách v Ostravě-Hošťálkovicích chystá rozšíření. Nově je plánováno dalších 17 řadových domů. V budoucnu se počítá také s výstavbou bytových domů.

Autor: PROFURE Atelier s.r.o.

zdroj: domy-na-skalach.cz

Související články


Komentáře

 1. Mx :

  Zase architektonicky další “peckovní” vilová čtvrt Ostravy. Ale chápu, že jde o cenu. Na druhou stranu, ceny těchto projektů (domů v nich) obvykle neodpovídají výsledku.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 2. Tom :

  Při první fotce mně napadlo, že se jedná o nějaké ZOO či farmu s výběhy pro zvířata. :-)

  Thumb up 5 Thumb down 0
 3. Pavel :

  Hošťálkovice byly připojeny k Ostravě před 46 lety. Za celou tu dobu se nepodařilo vybudovat silniční most ani do Třebovic, ani do Mariánských Hor, k cestování do centra Ostravy se tak musí dodnes objíždět půl světa (omlouvám se Petřkovicím a Děhylovu za ten příměr). Koukat z nových domků na panorama třebovické elektrárny a MCHZ je fajn, ale jiných výhod bydlení ve „městě“ zde už moc není.

  Thumb up 10 Thumb down 0
 4. Adam01 :

  Panelák na ležato…

  Thumb up 5 Thumb down 0
 5. O. :

  Nevi nekdo, podle ceho se to misto jmenuje „Na Skalách“?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. Marian Kechlibar :

  Pavel:

  Chápu-li dobře, tak místním ta izolace celkem vyhovuje a nechtějí, aby se skrze Hošťálkovice dalo jezdit např. z Poruby do Hlučína. Tím by doprava přes ves značně vzrostla.

  Proti gustu atd., ale pro mě byla tato izolace jedním z důvodů, proč jsem se při hledání nového bydlení rozhodl Hošťálkovice nebrat.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 7. Cyklista :

  Adam01: Ale právě pro panelékové je to určeno, takže ti budou spokojeni…. Snad jen ta zahrádka je moc velká… Ideální velikost mají v Michálkovicích https://radovkymichalkovice.cz/wp-content/uploads/2021/07/DJI_0106.jpg

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. MM :

  Stavbu komentovat nebudu, jen, že cena je platná při složení zálohy ve výši 1 milion. Nechat ležet na účtu developera dva roky milion, to není z mého pohledu úplně OK. Ta částka samozřejmě v rámci prostavěnosti roste, ale ta prvotní suma je podle mého příliš.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. Pavel :

  Marian Kechlibar: Lidem do hlavy nevidím. Ale chci-li zachovat ráz vesnice a snadný přístup pouze do Hlučína, bylo by logičtější patřit k Hlučínu než k Ostravě.

  Thumb up 2 Thumb down 3
 10. LoLec.CZ :

  Cyklista: sakryš, takový nevyužitý potenciál na té fotce z Michálkovic. Vždyť by tam ještě určitě aspoň jeden domek vešel! :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.