Multifunkční parkovací dům u MNO

Aktuální fotografie výstavby parkovacího domu u Městské nemocnice Fifejdy.

Fotografii zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Jann :

  Stavební tempo je „zběsilé“. Ostatně jako skoro na všech stavbách, kde pracuje GEOSAN (pokud rovnou ze zakázky neodejde, viz zasněžená D1 u Humpolce). Běžně jsou na stavbě 2-3 dělníci, někdy žádný, ostatně to jde vidět i na fotce. S cvrkotem, jako je např. na Organice, se to nedá srovnat. Tam hold staví soukromý investor.

  Thumb up 12 Thumb down 2
 2. aggu :

  Ani nemají dokopáno.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Hrdy Ostravak :

  Zatim obrovska ostuda. Co na to radnice?

  Thumb up 9 Thumb down 1
 4. adamous :

  Problem je asi toto – Prokletí parkovacího domu u nemocnice ve Fifejdách: nezájem, teď podražení

  https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/parkovani-u-fifejdske-nemocnice-stiha-prokleti-nejdriv-nezajem-ted-prodrazeni-20.html

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Meechee :

  Hmm, za sedm měsíců stihli (skoro) vykopat díru na podzemní podlaží … obdivuhodný výkon. To by někdy kolem konce příštího roku mohli mít první patro a tak odhadem v létě 2028 by tam mohlo zaparkovat první auto … tohle už není ani k smíchu ani k pláči – nad tímhle už prostě normální člověk jen kroutí hlavou … a o tom, že to není blbost to umělé natahování termínů, svědčí právě probíhající rekonstrukce kolejové trati v Porubě mezi Albertem a Slovanem. Původně to mělo trvat 6 měsíců, ale kdosi na radnici si dupl, že to neexistuje bo by to zablokovalo Porubu na půl roku a hned to šlo a bude hotovo do konce prázdnin. Tzn. klasické stanovení termínu dokončení – reálná délka stavby krát tři. V tomhle případě je to ale tak krát deset …

  Thumb up 18 Thumb down 1
 6. petr :

  Lauby jsou lautr to samé, tam to asi kopou dětskýma lopatkama

  Thumb up 12 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.