Komentáře

  • Aleš 21.07.2013  ●  19:30

    A že to bylo pěkně nahuštěné? Dnes je to samá proluka…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • zajic 21.07.2013  ●  20:42

    Komanči díky moc…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • pytel 21.07.2013  ●  21:24

    komunál a kalení sou sfině

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aleš m. 22.07.2013  ●  19:46

    Aleš:

    Jj, škoda, že tak dlouho po revoluci a plochy stále nezastavěny.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • centos 22.07.2013  ●  20:04

    Tahle skvělá srovnávací série je neuvěřitelně depresivní.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 22.07.2013  ●  22:03

    centos: Třeba to někoho nakopne k tomu, aby se začalo něco dělat.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • thrpst 23.07.2013  ●  09:39

    Město trpí.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aleš m. 23.07.2013  ●  10:21

    thrpst:
    Jj, trpí na neschopné vedení už roky. Tady to je totiž úplně stejné, jako všude v tomto státě. Politici tu nejsou pro lidi, ale pro sebe a své známé. Však to vidíme a čteme denně.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aldik 23.07.2013  ●  10:33

    Měl jsem takovou vizi, Karolína měla zůstat jen zelenou plochu a veřejným parkem do doby, než by se v Ostravě (a nejen v centru) zastavěli všechny proluky, opravili staré barabizny.. máme tu toho dost a pak by na Karolíně mohlo vzniknout třeba ještě něco lepšího, třeba sy se developeři víc poprali o takovou ještě lukrativnější plochu v centru města. Tenhle nedělní příspěvek a komentáře, mi tu vizi zase připomněli…

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.