Autocentrum Nissan Ostrava

Aktuální fotografie z výstavby autocentra Nissan v Ostravě.

Za fotografie děkujeme čtenáři !

nissan ostrava

nissan ostrava

nissan ostrava

Související články


Komentáře

 1. Jirka :

  Že zrovna Doležal postaví první alianční dealerství na Severní Moravě mě teda upřímně překvapilo..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. thrpst :

  Chtělo by to ještě upravit okolí areálu, přes ten vzrostlý plevel není objekt ze silnice skoro vidět.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Jirka :

  Joo, to by pak bylo vidět, že Dolažal místo práce pro Renault vydělává opravováním vozů cizích značek :-)))

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. thrpst :

  Jirka: To jsou na tom tak špatně? Renaultů i nových jezdí celkem dost…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Jirka :

  S Renaulty nejsou problémy, ale s dealery jo.. Spíše se servisem.. U Doležala jsou naprostí diletanti. Co jsem tam jezdil s autem na servis, tak buď nevěděli co tomu je nebo to opravili tak,že to dělalo problém dál. Přitom, kdybych neměl možnost si to napřed napojit na diagnostiku a podívat se co tam zlobí a z toho vyčetl, že např. čidlo výparníku udává špatné hodnoty, systém utažení ruční brzdy není zkalibrovaný, tak bych to neřešil. Jenže i když na diagnostice to vše ukazuje poruchy, zřejmě ji nepoužívali. Po mé urgenci to začali kontrolovat ji začali používat, ale veškeré chyby řešili tak, že to přes diagnostiku smazali a řekli, že je to opravené (přitom na vadný kus vůbec nesáhli). Zřejmě čekali, že to budu řešit do konce záruční doby a potom mi ty díly dají k zaplacení. Tak jsem se na ně vykašlal a jezdím do Autosetu na Slezské a nemůžu si stěžovat! Personál příjemný, servis ještě lepší, maximální ochota, slušnost a přehled jak u náhradních dílů, modelů či poruch. Než u Doležala jen jsem slyšel “ hmmm, to víte no…“. Kdežto v Autosetu okamžitě vše řeší.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Danek :

  V první řadě bych k tomu řekl, že neznám člověka, který by jsi koupil Renaulta 2X po sobě s důvodů spokojenosti. Otec měl koupený jednoho jako nový a nikdy více. Znám i spoustu lidi kteří jezdí(hlavně do servisu) vozidly této značky.Takže Jirko třeba kdyby sis koupil vozidlo spolehlivější značky nemusel by jsi řešit problémy s diagnostikou servisem a jestli je dobrý servis Doležal nebo Autoset.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  chtel jsem se tomu vyhnout, ale zkuste pls zde neresit tyto veci, na netu je urcite dost automobilovych for s diskuzemi o kvalite servisu, pripadne auta dane znacky.. muzete klidne premistit i ty fotky a pak tam probrat kvalitu sluzeb, spojky i brzd.. aby se nam to tu zbytecne nehrotilo. diky ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Jirka :

  Danek: Vidíš, já už mám koupeného 3 Renaulta po sobě a nikdy jsem neřešil žádné vážné problémy ( a to dokonce jeden z nich má přes 300 tisíc km bez zásahu servisu, další měl 140 tisíc jak šel pryč a momentálně tu mám další s nájezdem 58 tisíc a 72 tisíc). Vždycky jen hlouposti typu seřízení elektrické ruční brzy a zoxidované čidlo klimatizace ;-). To u koncernu se řeší jiné lahůdky v servisech.. Však taky Renault je ve spolehlivosti DEKRA mnohem výše než většina koncernů a suverénně výše než škodovka.

  Ale nebudu tady psát OT.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.