Administrativní budova Ostrava-Svinov

Aktuální fotogalerie realizace administrativní budovy v Ostravě Svinově.

Fotografie se objevily na FB stránce PROJEKT STUDIO. Dle jejich vyjádření celkové fotografie nejdou zatím pořídit kvůli toho, že všude je jestě hodně materiálu apod.

zrcadlo svinov

vizualizace celkového stavu

administrativni budova svinov

zdroj: FB stránka PROJEKTSTUDIO

1. Hynek [msstavby.cz] :

dobre oni 8)

2. Balde :

hodi se to tam

3. Davids :

Líbí se mi… Na administrativní budovu hezká a poměrně nenápadná stavba, která ani moc nepřekáží v pěkně opraveném areálu, jelikož jej v sobě díky chromovaným stěnám odráží…

4. Houbelec :

Viděl jsem lepší návrhy staveb od tříletých dětí. Zero effort, zero outcome.

Houbelec: Ty děti a hlavně ty jejich návrh bych chtěl poznat.
    Za mne tohle je dobrá stavba.

6. Jiřík :

Houbelec : Tak to ty určitě zvládneš lepší návrhy, než tříleté děti. Pošli je sem ať je můžeme porovnat. :)

7. marian :

Houbelec: trochu pokory by vám neuškodilo. jinak – pro mě je to zajímavá administrativní budova v průmyslovém areálu u dálnice. jo, a taky se přimlouvám: hoďte tu nějaké ty práce tříletých děcěk a přidejte i své návrhy. dík

8. Dalas :

Líbí se mi! Jen si teda myslím, že budovu budou trefovat ptáci….

9. Houbelec :

Děláte si srandu? Vzít tvar budovy, olepit to sklem a naplácat pár kulaťoučkých okýnek? Opravdu?

Houbelec: Jak vidíte, vypadá to dobře.

11. Nimrod :

Fotky jsou ale hrozné, ni z nich nejde poznat, žádné okolí. Chtělo by to alespoň jeden pohled z dálky nebo nadhledu. To mě na těch architektech trochu vadí…kvalitní fotku, aby člověk pohledal..

12. Michal :

Nimrod: zkus se nejdřív naučit číst

13. thrpst :

Wow! Vypadá to že kulatá okna jsou teď v módě :)

14. Nimrod :

Michal: My si tykáme Michale? Možná jo, tak kdyžtak prosím o připomenutí. Já jsem si četl všechno, ale to přece nic nemění na mém názoru. Dle mého to jsou jen výmluvy, kvalitní fotku z dálky jde pořídit kdykoliv, a to že je tam ještě stavební nepořádek přece nevadí. Až tam nebude, tak se udělají další. Howgh!!!

15. Max :

Me spis napada otazka, jestli se zrcadly nebudou mit problem ptaci, kdyz maji horsi prostorove videni.

Max: Ptáci se prý řeší od 11m a výš. Jsem někde četl.

17. Hynek [msstavby.cz] :

Nimrod: tady ty prechody z vykani na tykani jsou slozite, ja bych nejradsi, kdyby se tu obecne tykalo, preci jen jsme svym zpusobem komunita, tedy az na ty, co nezacinaji post slovy „dobry den“..
    ale napsat se to dalo i slusnejc, to jo :)

18. Marian L. :

Byl jsem se 14 dní zpět podívat a moc toho vidět nešlo, budova je za vysokým plotem. To co jsem viděl ale působilo mnohem hůř, než na fotkách – ty zrcadlové plochy byly až moc vlnité.

19. alucomp :

Zrcadlové Bondy maji malou chybu-tou je velmi nízká odolnost vůči poškrábání, extrémně drahý materiál na fasádě a střeše… Nicméně to si pan majitel přál.