Proměny Ostravy #158

Ulice 1. máje před křížením s ulici 28. října v Mariánských Horách.

promeny ostravy

2014promeny ostravy

 

Související články


Komentáře

 1. Rýša :

  Domky na první fotce nic moc, ale proluka a parkoviště místo nich je jaksi ostravskou specialitou. V jiných městech většinou nevyhovující stavby nahradí stavba nová, v Ostravě po demolici vznikne neudržovaná proluka nebo parkoviště na několik let – resp. na několik desítek let.

  Thumb up 10 Thumb down 0
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  Rýša: Proluka je už asi dva týdny oplocena a probíhá tam příprava stavby.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 3. Pavel :

  acdlcia [msstavby.cz]: no, 2 týdny oplocená, ale od konce 70tých let proluka. Tedy Rýša má naprostou pravdu: fakt, že po cca 35 letech je 2 týdny opolocená není zrovna skvělá bilance. Navíc tam buduje pokud se nepletu Billa, známá budování prodejen, které pak neprosperují a zavírají se (Poruba, Bohumín, Mar. Hory naproti Futuru). Tedy očekávám, že tam vznikne něco ohromně „estetického“ z plechového systému Kingspan a k tomu ještě útulnější parkoviště. Tedy bilance spíše k pláči.

  Thumb up 6 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.