Proměna ulic Bohumínská, Frýdecká – studie + IZ

Město Ostrava vypsalo koncem června veřejnou zakázku na „Proměna ulic Bohumínská, Frýdecká – studie + IZ“. Zájemci mohli do 18.7. zasílat své nabídky.

Předmětem veřejné zakázky je zpracování urbanistické studie části Slezské Ostravy podél řeky Ostravice a investičních záměrů proměny komunikací Bohumínská, Frýdecká v městskou třídu, řešené území je vymezeno v příloze č. 5 zadávacích podmínek a je rozděleno na oblast řešeného území „M“, které se týká urbanistické studie a oblast řešeného území „S“ týká se investičních záměrů. Urbanistická studie bude obsahovat urbanistický návrh řešeného území „M“ a bude dále sloužit jako podklad pro zpracování investičních záměrů řešeného území „S“, ty jsou rozděleny do tří samostatných úseků a budou realizovány postupně v pořadí: II. I. III.

Předmět veřejné zakázky:

Do veřejné zakázky se přihlásili tři zájemci:

Před pěti lety bylo uvažováno se zahloubením ulice Bohumínské od Slezskoostravské radnice – sídliště Kamenec. Viz v tomto článku z roku 2017.

zdroj: ostrava.cz

Související články


Komentáře

  1. Dan :

    Na vysledne reseni jsem uprimne zvedavy.

    Thumb up 2 Thumb down 1
  2. Cyklista :

    Zvláštní, že 28. října se „kouskuje“ a zde se chce komplexně řešit poměrně nesourodá území…..

    Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.