Komentáře

  • aggu 22.06.2018  ●  12:57

    Tohle stojí na hlavní ostravské třídě.
    Nezbývá než se modlit, aby Čertovu Lhotku vedli osvícenější lidé.

    To se mi líbí 30 To se mi nelíbí 1
  • Rasta 22.06.2018  ●  13:06

    To je na nobelovku za vrchol nevkusu… asi budu bojkotovat jako Bauhaus

    To se mi líbí 21 To se mi nelíbí 2
  • Rado 22.06.2018  ●  13:34

    Ostrava má to, co si zaslouží. On ten setrvalý tlak na to stavět účelně bez sebemenšího důrazu na kvalitu se nemůže projevit jinak. Toto bohužel není omyl, ale ostravský standard.

    To se mi líbí 20 To se mi nelíbí 0
  • Jann 22.06.2018  ●  13:36

    Tak sympatický investor a přitom tak hnusný výsledek, škoda, ta třída by si zasloužila něco vkusnějšího…

    To se mi líbí 14 To se mi nelíbí 0
  • Hrdý Ostravak 22.06.2018  ●  14:05

    Vltavský okamžitě do lochu. A nebo k primátorovi pro medaili?

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 3
  • thvari 22.06.2018  ●  14:37

    Skoda. Kdyby to nemelo to druhe nadzemni podlazi, bylo by to celkem uchazejici.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • Adamous 22.06.2018  ●  18:01

    Kdyby to bylo alespoň celé že skla, ale takhle to podobi spíše jako nějaká fabrika na výrobu dílů do aut, vůbec se to vzhledem k okolí nehodí.

    To se mi líbí 15 To se mi nelíbí 0
  • Rasta 22.06.2018  ●  22:30

    Za takové stavby z kingspanu už by se firmy měly stydět. Absolutně necitlivé k okolní zástavbě. V obvodu, kterému vládne paní “ architektka“

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 1
  • johny 23.06.2018  ●  13:01

    Zdeněk Izer na ČT – imitace pořadu Volejte řediteli:
    „Tak podívejte pane Váňa, on ten Dallas, to je vyloženě odpočinkový seriál. Musíte být vděčný za to, že se to hýbe, že je to barevné a že to vysíláme každý den…“

    Polyfunkční dům na ulici 28. října:
    „Tak podívejte pane Váňa, on ten polyfunkční dům je nejvíc hodnotný tím, že prostě „je“. U toho nemáte myslet na povznesení z architektury. To je odpočinková architektura, na tu se budete dívat, když kolem pojedete do práce a zpráce. Nemáte u toho přemýšlet, to bolívá…“

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 0
  • Tomin 24.06.2018  ●  11:38

    Vypadá to, že už se zase vracíme k brutalismu. Toto je fakt úlet…

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 2
  • Aleš K 25.06.2018  ●  13:31

    Shodit ten tmavý vrch a místo něho dát šikmou střechu a je to koukatelné.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Adam (ten hodný) 25.06.2018  ●  13:55

    K blití.
    Architekt i investor na sebe můžou být hrdí.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 25.06.2018  ●  14:56

    Tomin: K brutalismu? kde tam prosim vidite nejaky kamen ci beton???

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • acdlcia [msstavby.cz] 25.06.2018  ●  17:55

    Tomas T.: Beton je na stropě. Brutalizmus mám rád ale tohle je úplný opak má to jen podobný název – BRUTUS.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • aldik 26.06.2018  ●  11:15

    To je stejný hnus jako ta nedaleká nová Billa, přitom u ubojího stačilo aspon zvolit jiné obložení (Lidl taky není nic extra, ale každý musí uznat že ta Billa versus klasický Lidl, Penny vypadají lépe).

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 3
  • binLadin 26.06.2018  ●  14:22

    Ten oranžový portál je boží. To aby všichni věděli kudy vstoupit, případně, kde se vy**lít.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • kdojekdo 27.06.2018  ●  20:42

    Prodej sportovních potřeb je dlouhodobě “fabrikou” na peníze, málo investovat, hodně získat, vysoké marže, apod.
    Zákazníci ubudou, ona útulnost původního obchodu bude obchodně chybět. A co zaměstnanci, jejich pokora, vědomosti, úsměvy…..

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 3
  • Crazym 21.08.2018  ●  11:35

    No, dalo se to čekat ale furt lepší než nějaké bannery zastavárny či herny :DD http://www.imagehosting.cz/?v=2108201877.jpg

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 31.08.2018  ●  13:07

    A otvíračka je 17.9., to mám narozeniny, že bych to šel oslavit nějakým nákupem? Já totiž o bojkotu uvažuji jen když jsou drazí bo ta budova mě nevadí, nenadchne ani neurazí :-)
    http://www.imagehosting.cz/?v=p8317040.jpg

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.