Koncepce třídy 28.října

Jeden z hlavním cílů MAPPA pro letošní rok je vytvoření koncepce třídy 28.října.

O vzhledu této velmi ostudné ulice, která prochází také obvody Mariánské Hory a Hulváky či centrum jsme psali již v roce 2016 v článku OVASTORY#33 ulice 28.října.

zdroj: FB MAPPA

Související články


Komentáře

 1. Winter :

  Místní samosprávy dekuji za prispevek a vzkazuji, ze lidi z mappy si mohou vyzvednout viteznou klicenku na vrátnici.

  Thumb up 13 Thumb down 11
 2. aggu :

  Winter: Výsledek práce místních samospráv (zejména Čertovy Lhotky) a ÚHA na vzhledu ul. 28. října za posledních 30 let je natolik přesvědčivý, že bychom měli dotčeným představitelům poděkovat za provedenou práci a doporučit jim usilovat o zaměstnání na některé menší vesnici bez ulic (a bez vrátnice na úřadu). Aby nabrali nových duševních sil a mohli kur*it veřejný prostor jinde.

  Thumb up 21 Thumb down 5
 3. Fanda :

  Martin (nástavby.cz)Snad když se dostaví prázdné plochy kolem ulice 28.rijna tak se to začne řešit.Nebo možná už to začali řešit.Tim líp.Hlavni třída ve městě nemůže vypadat takto.Takze jen krátce, doufám že se to vše dostaví a bude to kvalitní městská třída.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 4. Winter :

  Chci říct jen tolik, ze odbor silniční spravy v Hlucine má na podobu ulice 28. rijna vetsi pravni paky nez mappa s vyslouzilem nebo bez.

  Thumb up 13 Thumb down 2
 5. Adam :

  Samozřejmě, uděláme „koncepci“. Vezmeme mapu, nakreslíme na ni pár šipek a kruhů. A všechno bude v pořádku. Není přece třeba dělat nic skutečného, stačí tupě plkat o „koncepci“.

  Thumb up 11 Thumb down 19
 6. Tom :

  Winter: Mappa by měla řešit koncepci po architektonické stránce, koordinovat sítě, komunikovat s místními samospravami atd. Ostatní je asi na samosprávě,ale také na městu. Tak to chápu já. Navíc s ohledem na práci úřadů u nás je všechno nej na dlouhou trať a přesvědčit třeba silničáře o jiném řešení je asi těžké. Takže bych úplně mappu nehejtoval klíčenkami a treba na ně vznesl dotaz.

  Thumb up 16 Thumb down 0
 7. JohnnyKrabák :

  Třídě 28. října by nejvíce prospělo postavení severního spoje, protože dokud se vyplatí od Krajského úřadu jet do Poruby přes 28. října, žádná studie nepomůže

  Thumb up 9 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.