Plynojem Nové Vítkovice – fotky

V Dolní oblasti Vítkovice v Ostravě, která je národní kulturní památkou, pokračuje přestavba obřího plynojemu na společenské centrum. Jeden z hlavních projektů Dolní oblasti začal v lednu 2011 a ve finále má být letos v květnu. V plynojemu vzniká sál pro 1500 lidí, který bude sloužit jako koncertní síň, vysokoškolská aula i kongresová hala.
V tomto objektu bude mimo jiné i jedna ze scén letošního festivalu Colours of Ostrava..

zdroj: aktualne.centrum.cz

Související články

Komentáře

  • Tomas T. 13.01.2012  ●  09:02

    moooc pekne….

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aggu 13.01.2012  ●  10:01

    jsem zvědavý na akustiku sálu, hlavně tam nahoře. jinak je skoro neuvěřitelné, že něco takového vzniká v česku.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Nimrod 13.01.2012  ●  13:44

    Lidi už tomu věřte! Blíží se to. Myslím, že tu není nikdo, kdo by takovou parádu nechtěl vidět…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • thrpst 16.01.2012  ●  15:44

    respekt

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.