OVASTORY #66

Právě probíhající festival designu Designblok v Praze vůbec nemůže konkurovat grafickému a designovému zpracování piktogramů v budově terminálu Hranečník, který je ve správě města Ostrava. Ostudné, nevkusné, ohavné, trapné.
Fotografie již bez komentáře.

Související články

Komentáře

  • aggu 26.10.2018  ●  11:04

    DIY Festival!

    To se mi líbí 16 To se mi nelíbí 0
  • adélka 26.10.2018  ●  11:06

    to je asi na oslavu 100 let republiky, taková ta lidová tvořivost

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 0
  • Luděk 26.10.2018  ●  13:49

    Náhodou ta cedulka „otoč“ je super!!!

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 0
  • Sviňovský mošt 26.10.2018  ●  15:21

    Luděk: Čtvrt hodiny jsem cedulku otáčel jak debil, otoč otoč otoč, dýl jsem to prostě nevydržel a pokakal se :(

    To se mi líbí 19 To se mi nelíbí 2
  • moon 26.10.2018  ●  15:43

    Nepochopitelné :(

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 0
  • aggu 26.10.2018  ●  20:44

    Každé umělecké dílo je určitým způsobem kontroverzní, vyvolává v lidech pozitivní i negativní ohlasy. Vždy když jsou ty negativní, tak přijde vlna kritiky a požadavek na odstranění.
    Samozřejmě vnímáme i negativní ohlasy, ale věříme, že si tyto piktogramy a nápisy své příznivce našly a ještě i najdou.
    Bernfeldová

    To se mi líbí 31 To se mi nelíbí 2
  • Rysa 28.10.2018  ●  08:57

    Po tom, co jsem viděl starostku Bernfeldovou, jak si s místostarostkou libuje v čmáránících znázorňujících penisy, tak se nedivím už ničemu.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 4
  • mjoe 30.10.2018  ●  17:04

    A už to někdo někde hlásil? O tom by měl někdo asi vědět a napravit to.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • PetrKs. 01.11.2018  ●  09:13

    na Ostravu dobrý…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 7
  • aldik 02.11.2018  ●  09:11

    No co, když nikdo nebyl schopný udělat ty cedulky oficiálně, tak se toho museli chopit takhle ;)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Franta Jetel jr. 18.11.2018  ●  20:58

    Taky jste si mysleli, že ta předposlední cedulka „Ž E N Y“ je video a snažili jste se ho spustit? :D

    Jinak co dodat? Typický ostravský blitek…

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 16.01.2024  ●  08:00

    Jak nasrat a dál ztrácet cestující. Zkrátit na Hranečník vytíženou linku vedoucí bez přestupu z Bartovic do centra města. https://www.dpo.cz/pro-cestujici/aktuality/zmeny-v-doprave/7888-zmeny-v-mhd-od-2-1-2024.html

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 3
  • potkan 16.01.2024  ●  11:51

    Martin [msstavby.cz]:

    tomuto příspěvku nějak nerozumím. 38 byla na Hranečník zkrácená už dávno a teď má novou trasu a místo ní jezdí parciální trolejbus 107 až do centra. Takže se jedná jednoznačně o zlepšení a jisté potlačení Hranečníku jako přestupního místa. Čili o částečný návrat před vybudování terminálu Hranečník alespoň pro Bartovice, kde nyní jezdí „trolejbusy“ co 20 minut ve špičku a 40 mimo. A to samé je u linky 101 do Radvanic.
    Tudíž – koho a proč se tímto „nasere“? :)

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 2
  • Martin [msstavby.cz] 16.01.2024  ●  12:21

    potkan: Ta linka byla zkrácena už dříve? Člověk nestíhá vnímat, jak se ty linky ruší.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 3
  • potkan 16.01.2024  ●  13:09

    Martin [msstavby.cz]:
    to je fakt, pořád se s tím hýbe :) Předchozí změna byla tato:
    http://www.mhd-ostrava.cz/?s=zmeny_2023-10-16

    To už byla příprava na linku 107, kdy předtím linka 38 končila na Hranečníku.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Cyklista 17.01.2024  ●  08:52

    Martin [msstavby.cz]: „Linka č. 107
    Parciálními trolejbusy prodloužena z terminálu Hranečník přes Olšák až na zastávku Bartovice,Ještěrka (v bývalé trase linky č. 38).“

    Za mne dobrý počin, parciální trolejbusy by se měly více rozšířit i do jiných částí města, bohužel DPO je trochu „konzervativní“ co se týče rozvoje trolejbusové a tramvajové infrastruktury.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 2
  • Martin [msstavby.cz] 17.01.2024  ●  09:50

    potkan: Cyklista: Tohle mi uniklo. A jo, je to fajn, že ta linka byla zachována a je využíván parciální trolejbus.

    Děkuji za doplnění informací.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Míchal 17.01.2024  ●  10:08

    A kolík že mají ty úchvatné parciální trolejbusy dojezd? Stále méně než 20 km?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Patrik 17.01.2024  ●  10:28

    Mají dojezd 12km. A jde vidět, jak některým stačí málo a „slepě“ tady tleskají něčemu, co řadě lidem přineslo zhoršení, či přestup navíc atp. Pak ta doprava vypadá jak vypadá.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Cyklista 17.01.2024  ●  14:29

    Patrik: a naopak řadě lidí zlepšení a přestup namíň, nebo se dostanou blíže ke svému cíli. Nic ve veřejné dopravě nejde udělat tak, aby vyhovovalo všem. Bohužel. Ne každý rád šlapal z Gagarinky třeba k Husovu sadu, nebo na Černou louku. I na přestup na Sýkorák to je z Gagarinky dost nepohodlné. Ale samozřejmě kdo dělá na nábřeží, tak ten to teď má složitější a dražší.

    Já jsem třeba spokojen, protože je nyní daleko větší frekvence spojů do centra. Ale stejně když je pěkné počasí a nespěchám, tak chodím pěšky, nebo se svezu na kole….

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.