Ostrava bude mít barevnou radnici

Modrá, červená nebo pruhovaná – tak může už zanedlouho vypadat věž ostravské Nové radnice. Firma z Rožnova pod Radhoštěm na ni už v polovině července zdarma nainstalovala barevné osvětlení. Teď by chtěla Ostrava toto zařízení odkoupit. „Když probíhal festival Colours of Ostrava, byla radnice osvětlena různými barvami a lidem se to velice líbilo. Vedení města se proto rozhodlo, že v tomto bude pokračovat. Barevné osvětlení přijde město na jeden a půl milionu korun.

Celý článek: ceskatelevize.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.