Nové parkoviště Nové radnice

Dokončené parkoviště za jižní částí Nové radnice. Zbývá dodělat jen pár úprav zelených ploch a může být otevřeno. Celé parkoviště je koncipováno tak aby bylo zachováno maximum původní zeleně. Je zde namontováno i 8 nových kamer.

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  Díval jsem se na to když jsem šel zaplatit „pronájem parkovací karty“ tzv. eRko a říkal jsem si kolik toho ze mě budou muset ještě vytáhnout aby si mohli takhle zpříjemňovat život. Vypadá to dobře ale jsem zvědav jaký bude poměr mezi normálními návštěvníky úřadů a úředníků s nafasovanou parkovací kartou. Podle těch bezobslužných závor tipuju tak 1:9 ve prospěch zaměstnanců aj. VIP. Ten drahý dvoupodlažní špás před radnicí očividně nestačí… :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Balde :

  spis bych rekl ze urednici budou parkovat tady a podzemku nechaji plne pro lidi prijizdejici do centra

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. kamerové systémy :

  Pěkné, snad jim i ty kamery budou k něčemu a obouchané auta se aspoň nebudou muset zdlouhave řešit.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  ja treba nechapu, ze lidem prochazi se postavit na chodniku vedle zastavky tam, videl jsem to nejednou. takove bych okamzite odtahoval

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.