Oprava fasády budovy MVČR

Dlouho zde probíhaly spekulace o tom jak vlastně tato „rekonstrukce“ vypadá. Tak tady je.

Související články


Komentáře

 1. aggu :

  Chce se mi zvracet.

  Thumb up 10 Thumb down 5
 2. Rado :

  Na Ostravu dobrý, ne? :-)

  Thumb up 7 Thumb down 5
 3. DRJPJR :

  Po Fifejdách další “mňamka”.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 4. balde :

  mohlo to být horší (barevné :D)

  Thumb up 8 Thumb down 2
 5. thvari :

  tak patri to ministerstvu vnitra, takze by si v klidu mohli prizvat za verejne penize architekta, nejde to z nici soukrome kapsy, a oni to takhle pokazi. pritom vedle stoji historicky opraveny Cesky dum a naproti realizace studia Atelier 38. za me promrhana prilezitost. ale nejak to vlastne neprekvapi.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 6. David :

  balde:
  ukázkový příklad toho, že ohavnosti jako tohle by měla MAPPA koordinovat…. MAPPA opravdu jede…. tleskám!

  Thumb up 11 Thumb down 3
 7. adamous :

  Na vOstravu nahodou supr.

  Thumb up 3 Thumb down 5
 8. Tom :

  David: Obávám se,že Mappa je trochu bezzubá. Ačkoli je super, že tady je a že se ukazuje,kolika lidem není veřejný prostor lhostejný. Ta budova je ošklivá, ale mohla být modro-oranžová jako sídlaky.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 9. David :

  Tom:
  ano samozhrejmě, že mohla… ale jako státní instituce by k tomuto docházet nemělo. Je potřeba mít toto pod palcem a budu rád pokud MAPPA zamezí podobným skvostům pokud na útvaru architekta nikdo nic nenamítal, ale jak je známo MAPPA má toto v kompetenci „poskytuje odborné poradenství a podklady v oblasti architektury“. Vznikla k 1.7.2019, myslím že tento projekt určitě mohla stihnout okomentovat před realizací a zamezit tomuto výtvoru…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 10. D-r :

  Hrůza

  Thumb up 4 Thumb down 0
 11. thvari :

  David: pletete se, MAPPA není nějaký orgán, který bude vydávat povolení každé jednotlivé stavbě v Ostravě, to by Ostrava musela vydat nějakou celoplošnou regulaci, a to opravdu nechci slyšet lidi, kdyby se jim velmi striktně omezila, jak a co mohou stavět nebo opravovat. nechal bych to přirozenému vývoji, ne každý barák je potřeba chránit a dohlížet na něj, bohatě by stačilo, kdyby byly na úrovni zásadní místa a ulice v Ostravě. Ono už by se tomu ostatní projekty spíš i přizpůsobily, kdyby lidi viděli ten standard.

  Thumb up 4 Thumb down 4
 12. aggu :

  thvari: Přirozenému vývoji jsme nechali…třeba sídliště.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 13. David :

  thvari:
  každé stavbě určitě ne, pokud se jedná o nějaký větší význam stavby anebo nějakou instituci pak by to mělo být samozhřejmostí. Vdyť toto je vládní budova, žádný sklad! Pokud město nemělo žádné připomínky pak právě MAPPA by měla dát určité stanovisko a klidně i pozdržet proces… s takovým přihlížením nás čeká spousty perliček. A ono zase tolik nových staveb ještě k tomu v centru města nevzniká, natož rekonstrukcí takže podívat se na probíhající a budoucí projekty není problém, to i jedna osoba zvládne za pár dní..

  Thumb up 3 Thumb down 0
 14. thvari :

  David: no, asi máte v tomto pravdu, veřejné budovy by tu laťku měly držet vysoko a možná by na to MAPPA měla nějakého člověka mít, tak uvidíme

  Thumb up 2 Thumb down 0
 15. Pavel :

  S názorem, že městský architekt by měl být dohlížet na práci odboru investic a správy majetku, komunikovat s veškerými veřejnými investory (řsd, sždc, kú, povodí, mvčr, univerzita) a tlačit jich do pro město dobrých řešení, jsem byl za kacíře. Městský architekt ať kecá do laviček a maximálně centra města.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 16. aggu :

  Ať si obrázek každý udělá sám.
  Jsme prasata.

  https://www.msstavby.cz/promeny-ostravy-259-03-09-2017/

  Thumb up 6 Thumb down 0
 17. Lukáš 2222 :

  No to je odporné,fuuuj. Hnusnější fasádu jsem snad ještě nikde neviděl. A to jezdím dost 😔😂😂

  Thumb up 5 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.