Nová věž ŘLP a IVC letiště Mošnov

Obě stavby postupně splynuly v jednu a všechny konstrukce řídící věže jsou taky dokončeny. Stavba IVC má už skoro hotovou fasádu a jsou vidět i nějaké zpevněné plochy.

Související články


Komentáře

 1. Martin [msstavby.cz] :

  Vzhledově další odpad. Letiště nemá žádnou rozvojovou koncepci. Něco v nějakém stylu vznikne tam, něco se nalepí tam. Dohromady další šaškárna aka „mezinárodní letiště“.

  Thumb up 6 Thumb down 5
 2. David :

  Nápravně výchovné zařízení, režim „s ostrahou“…

  Thumb up 3 Thumb down 2
 3. aggu :

  Ty stavby jsou izolované v oploceném areálu, takže můžou poškodit sítnici jenom pár zaměstnancům. My ostatní ty baráky neuvidíme.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. Rado :

  Nutno uznat, není to žadná krasavice a otázkou vůbec je, co se na Mošnově vlastně povedlo. Letecký provoz netřeba hodnotit, to je havárka hned ze startu a ten zbytek, škoda slov. Mošnov je úžasně depresivní téma pro někoho, kdo čeká od tohoto letiště něco víc.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 5. Ričí :

  věž ok, zbytek nic moc

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. d.erlach@seznam.cz :

  Vypadá to že se rýsují Helsinky a Amsterdam.Z članku je zřejmé, že Pragocentrismus stále kvete.http://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/ostrava-z-mosnova-chceme-linky-do-finska-a-nizozemska-1256243

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.