Nová věž ŘLP Ostrava-Mošnov

Na místě, kde má vyrůst nová věž Řízení letového provozu Ostrava-Mošnov byly zahájeny výkopové práce.

rlp

nova vez rizeni letoveho provozu ostrava mosnov

Související články


Komentáře

 1. Rado :

  Marně se sám sebe ptám, proč při projektování bran do města/kraje nejde někdo do sebe a nepostaví se něco, na co by mohl být člověk hrdý. Letiště, nádraží či dopravní terminály, v evropském měřítku je architektura těchto budov zcela někde jinde. A svým způsobem zvláštní stavby jsou jednoznačně identifikovatelné, kde jsou. Např. řídící věž ve Vídni. Stači vidět věž a hned víte, že se bavíme o Rakousku, resp. Vídni. Takhle tato věž zapadne a ani na poli architektury o ní neštěkne ani pes. A o ostravském letišti platí to samé v bleděmodrém. Když už skoro nulový provoz, tak aspoň odletová hala mohla o něčem být. Ale když se podíváme, jaká je, tak se při jejím projektování asi muselo vědět, že na ostravském letišti to z dlouhodobého hlediska nebyla, není a bohužel asi ani nebude, žádná sláva. Investic jak na Ruzyni, bohužel provoz ryze „vesnický“.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 2. Balde :

  Rado: proc budu dávat miliardy do neceho co nebude ani poradne vyuzito

  Thumb up 0 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.