IVC letiště Mošnov

Betonování pokračuje a v pozadí můžete vidět i tvarování kuželu nové řídící věže.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  podle projektu to spis vypada na integrovane vyjezdove centrum než na věž ne ?

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. Jan :

  balde: Najednou, ale jde o dvě stavby – výjezdové centrum pro HZS v gesci MSK (stavba napravo) a středisko letového provozu v gesci ŘLP (stavba nalevo s věží v pozadí).

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Michal_n :

  Je až neuvěřitelné, kolik se do LLJ naivestovalo za poslední roky peněz – terminál, lakovna, kolejové napojení, záchranný systém, nové SŘLP, integrované výjezdové centrum … je to jedno z nejlépe vybavených letišť snad ve střední Evropě … jediné tomu chybí – letadla … díky naprosto diletantskému přístupu odpovědných před cca osmi léty a žábě na prameni jménem Zátorský (či jejich vzájemné „pomoci“) už LLJ pravděpodobně nikdy nevyužije svůj potenciál naprosto skvělého strategického umístění uprostřed uskupení aglomerací dolnoslezské a ostravsko-karvinské, čítající cca 2,5 milionu lidí – s částí východního Slovenska a střední Moravy řekněme 3 miliony … mohlo tady být plnohodnotné a velké mezinárodní letiště, bohužel, díky pár … (dosaďte si) je tady sice špičkově vybavené, nicméně pouze regionální charterové občasletiště s víceméně prázdninovým provozem doplněným o pár pravidelných linek … a můžou říkat, co chtějí, ty nízkonákladovky létající z Katowic si samy sobě konkurovat nebudou …

  Thumb up 9 Thumb down 0
 4. Rado :

  Jak v Kocourkově. Tady se s ICV roztrhl pytel a už slyším Nováka, jak říká, že ICV zvýší konkurenceschopnost letiště. Hasičských vozů více jak na Ruzyni, ale letadel jak šafránu, třeba dnes všehovšudy 3 spoje, z toho 2x Praha.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 5. skelet :

  Jak v kocourkově.. ono je to spíše tak, že jediné co tady má koncepci a tah na branku jsou Hasiči. Stačí si omrknou server http://www.pozary.cz, kde je vidět rozdíl mezi vybavením „ostravských“ hasičů a zbytkem republiky. Od techniky, po zbarvení vozů.. Hasiči tady mají extra silnou lobby (což je dobře).

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.