Rekonstrukce zastávky u Městského stadionu

I tato stavba se pohnula velice rychle kupředu a vše je téměř dokončeno. Pokračují také práce na okolních chodnících a cyklostezce.

Související články


Komentáře

 1. koudy :

  Rychlost, jakou makají poslední týden ukazuje, jak rychle to mohli celé zmáknout, kdyby to po nich někdo chtěl.

  Thumb up 23 Thumb down 0
 2. via :

  Odkud kam cyklostezka vede? Předpokládám od Rudné po Ruskou.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 3. johny :

  Ostrava má v rámci ČR mimořádný drive na koncepční výstavbu cyklostezek, za to palec vzhůru, že se na to myslí i při takovýchto stavbách. Málokteré město u nás to dělá tak dobře.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 4. balde :

  za mě v takovém to místě lepší udělat pruh pro cyklisty než je dávat k chodcům

  Thumb up 2 Thumb down 2
 5. Martin [msstavby.cz] :

  via: Budovaná trasa W spojuje již fungující trasy B ( Zábřeh – Vítkovice ) a trasu C ( Vítkovice – Hrabůvka). viz. zde http://mapy2.ostrava.cz/cyklotrasy/mapa/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. koudy :

  Osobně bych to taky viděl spíše na pruh. Jen ho barevně oddělit. Prostě ho natřít na červeno a to už těm řidičům nedá po něm jezdit a vyjde to mnohem levněji bež všechno to posouvání plotů a hromada dlaždic. Moc na téhle taky nemám rád ty zábradlí co teď všude cpou. To jsme snad my – chodci ve městě nějakými ovcemi? Město má být pro lidi! Ne pro auta! Naopak bych v místech kde jsou zastávky i vybetonoval koleje aby lidi mohli volně přecházet z ostrůvku na ostrůvek. Zúžil bych pruhy a dal těm autům čtyřicítku.

  Thumb up 2 Thumb down 7
 7. koudy :

  Dobrá zpráva. Cyklostezka je alespoň asfaltová (dneska jsem jel kolem domů)! Sice trochu nerozumím tomu, proč cyklisté jako pomalý provoz nechrání chodce před auty. Ale aspoň že nebudeme jezdit na kostkách.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Marek :

  Zábradlí vedle zábradlí…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. Crazym :

  Marek: To je snad jediné na tom dobře, lidé jsou stádo ovcí co potřebuje mantinely a tam v tom místě obzvlášť a vsadím boty, že se stejně najde spousta jedinců co je bude přelézat :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 10. koudy :

  Crazym: Má to být ironie že ano?

  Thumb up 0 Thumb down 2
 11. Adam :

  koudy: Já bych to bral celkem vážně. Pokud nechcete zábradlí, zbavte se tak čtvrtiny populace ze spodní části inteligenčního spektra, a pak můžete uvažovat o tom, že ti zbylí budou dostatečně rozumní, aby nedělali problémy, pokud ta zábradlí sundáte.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.