Komentáře

 1. kacziq :

  A co tam bude ?..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  kacziq: cesta na karolinu

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  kacziq: Stačí si přečíst související články..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. kacziq :

  A pokud se nemýlím nedávno dokončili na Porážkové Administrativní budovu ( http://www.msstavby.cz/administrativni-budova-porazkova-hotovo-18-01-2012 /) A by to bylo srozumitelné pro každého kdo poprvé navštěvuje tyto stránky mělo by se pod nadpis napsat stručný popisek v tomto případě by stačilo “ Výstavba cesty a Novou Karolinu “ Jinak děkuji :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Nimrod :

  kacziq:
  Právě proto tady dole máš ty odkazy na související články. Stačí nebýt líný a trochu pohledat. Jinak tyto stránky fungují bezvadně!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  Nimrod: tak je fakt, ze pro cloveka, co tu nechodi x-krat tydne, nemusi byt jen fotky dostacujici. a my jsme zas deformovani, ze nam prijde zbytecne pokazde psat, ze jde o silnici. ale ostatne i proto je tu ta diskuze a clovek se umi doptat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Tomas T. :

  Hynek [msstavby.cz]: Clovek ktery chodi na tento web jednou tydne, se v diskusi dopta… ale za tyden si uz ani nevybavi ze se na neco ptal… natozpak aby nasel tema kde tu otazku polozil a odpoved na ni nasel. Napr ja zde pres vikend nechodim, a nikdy se mi uz nepodari navazat na vsechna temata do kterych jsem prispival a kde jsem jeste cekal nejakou rekaci.
  Posledni komentare sice na uvode jsou, ale napr dnes jich bylo tolik ze bych jich potreboval minimalne 3x tolik. a ne jen asi 15, ci kolik jich tam je.
  Neberte to jako kritiku, spis je jen tezke udelat web, ktery bude vyhovovat vsem typum navstevniku.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  Tomas T.: tak alespon takto: http://www.msstavby.cz/komentare/ dostanes se na to proklikem [dalsi…] na poslednim radku toho maleho seznamu na hlavni strance..

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.