Obří okno v plynojemu je zaskleno

Další bod v plánu rekonstrukce si můžou odškrtnout dělníci, kteří pracují na proměně objektu Plynojemu v Dolní oblasti Vítkovic.  „Zasklili jsme jeden z významných architektonických prvků na Plynojemu, velké okno prosvětlující jeviště,“ řekl Michal Jemelka, stavbyvedoucí ze společnosti Gemo Olomouc. Pracovníci už v Plynojemu dokončili také ocelovou konstrukci hlediště v sále s kapacitou pro patnáct set lidí. Nyní pod hledištěm vznikají nosné konstrukce stropů foyer a menšího sálu pro čtyři sta lidí.

Zdroj: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek na idnes.cz „Šance Ostravy na Kupkovy obrazy. Na jejich nákup půjčil šéf vítkovických železáren“: http://goo.gl/aevvj

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek na ihned.cz „Koncertní sál z plynojemu. Podnikatel Světlík chce změnit Ostravu k nepoznání“: http://goo.gl/0CjuA

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek na ihned.cz „Šéf Vítkovic Jan Světlík: Chci dát Ostravě špičkovou architekturu“: http://goo.gl/DjDH5

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Crazym :

  Ten pán má dobrý PR :-) Jj, co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš… Nicméně to nic nemění na tom, že to je něco co může Ostravu hodně zviditelnit a dostat na mapu nejen kongresové a industriální turistiky. Uznale mručím… :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Crazym: Co znamená PR ? :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Crazym :

  martin: http://cs.wikipedia.org/wiki/Public_relations Nejvíc se mi asi líbí a na takové pány sedí: „Vědomá a inteligentní manipulace názorů, organizovaných zvyků veřejné masy je významnou součástí fungování demokratické společnosti. Ti, kdo ovládají tyto ,neviditelné‘ společenské mechanismy, zakládají skrytou vládu, která je skutečnou vládnoucí silou naší země.“ a „Důležitý nástroj a prostředek společenské kontroly v rukou mocenských elit, a to v důsledku řízení informačního toku (zejména prostřednictvím ekonomické a politické kontroly médií hlavního – středního proudu, tzv. mainstreamu), jeho prostřednictvím pak vytvářením souhlasu mezi občany. “ U nás často používano viz současná společenská objednávka na ty strašné majitele tmavých fólií na autech… :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.