Komentáře

  • rasta 03.10.2012  ●  09:36

    Nejvyšší čas na odstranění těch provizorních přemostění. Budeme pak mít dva plnohodnotné objekty :) to je lepší než jeden…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Dan 03.10.2012  ●  09:59

    A bude to nahoře propojené?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • hrw 03.10.2012  ●  11:25

    Bylo by super pokud jim par oken zbylo, kdyby je pouzili na novy plast Pojistovny :D

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 03.10.2012  ●  11:40

    Dan: Nebude to propojene…. opet se odchylili od projektu. Jsem zklaman.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aldik 03.10.2012  ●  14:29

    Vypadá to dobře, teď co nejdřív opravit okolí, at se nemusíme už stydět za tenhle kus Ostravy.. (ČP, MD Ostravica vč.proluky, Hotel Palace).

    Ale chápu, že vše jen o penězích, resp.nájemcích.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • PetrP 03.10.2012  ●  15:45

    jj souhlas…. před časem tady někdo psal o tom, že z hotelu Palace se má stát ubytovna pro studenty a že bude realizována rekonstrukce hotelu Palace v případě, že majitel dostane dotace… Nevíte, jestli už je v tomto jasno, nebo se o dotacích stále jedná??

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 03.10.2012  ●  17:02

    aldik: Resp. na vlastnících…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 03.10.2012  ●  22:23

    hrw: hrw: Výborný nápad :-D! Zkuste to navrhnout :-)!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Danek 03.10.2012  ●  22:30

    Už se ví jací nájemci budou kanceláře obývat?Měli nějaké firmy rozjenány… nevíte zda už je něco podepsáno?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Kubaiss 04.10.2012  ●  02:18

    To propojení je jako jen na okrasu?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • thrpst 04.10.2012  ●  10:51

    stylish

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Nimrod 04.10.2012  ●  14:31

    Zatím nejvíc sexy barák na Karolině – snad ještě zakryjí tu vzduchotechniku na střeše – ze strany od ul. Na Karolině to nevypadá moc hezky. Ale jinak klobouk dolů, závidím budoucím nájemcům, myslím, že teď ještě nic podepsané není. Uvidíme jak se to bude vyvíjet…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.