Přestavba bytového domu Na Bělidle

Fotky z nadstavby a rekonstrukce bytového domu v ulici Na Bělidle v blízkosti Komenského sadů. Na původní stav se můžete podívat ptačím pohledem na mapě pod článkem. A projet si tak původní stav ze všech stran.

Související články


Komentáře

 1. mm :

  Velice povedené, jen více takových realizací.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. MM :

  Co vím, tak investor musel udělat výměnný obchod. Získal možnost postavit na střeše byt(y) a jako protihodnotu zrevitalizoval celý objekt. Myslím, že to je výborné řešení a spokojeni jsou všichni. Navíc se to tam i hodí, vypadá to dobře. Jo a jedna technická, není to Přívoz. Přívoz začíná až za Muglinovskou ulicí. Dům je stále v Moravské Ostravě :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  MM: Ještě Moravská Ostrava ? Jsem myslel, že Přívoz začíná od Vítězné a Křižíkové ulice. Zpravíme.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Crazym :

  Pěkné, a je to jedno z nejatraktivnějších míst k bydlení v centru. Už za soudruhů, když jsem v tomhle domě maloval, jsem se divil jak dobře je ten barák vybaven. Sádrové omítky, pěkné koupelny, dobré dispozice bytu, garáže v domě aj. Od starších manželů jsem se dověděl, že si to kdysi stavěli jako družstvo sami, jen hrubou stavbu jim dělala nějaká velká stavební soc. firma, název už si nepamatuji ale Bytostav to nebyl, u toho jsem pracoval. Už tenkrát to bylo krásné bydlení. Já kdysi jako malíř prošel v Ostravě hodně bytů a ten v tomhle domě se mi velmi líbil. Tak pokud má MM pravdu, tak jde vidět, že když se chce, jde to. Jen tak dál.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. MM :

  martin [msstavby.cz]: Nic se neděje, hranice je Muglinovská, pokračuje Mariánskohorskou. Vše za ní je Přívoz.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. MM :

  Crazym: Máte dobré informace, známý tam bydlí a opravdu to stavěli svépomocí. Jsou tak velké byty 4+kk až 5+kk, garáže. Kdyby se dnes stavěli takové novostavby, neváhal bych! Místo je to perfektní.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.