Komentáře

 1. michal :

  Tak mne příjemně tato stavba překvapuje čím dál více. To skleněné obložení je moc pěkné. Vůbec si nedovedu představit, že by byla obložena jako Forum NK. Možná, kdyby kostky byly podobně skleněné, tak by i ta hrůza hmoty obchodňáku vypadala přijatelněji, než obložení, které vypadá jako laciný plech.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. PetrP :

  Musím se přidat, tato budova vypadá neskutečně „sexy“. Super!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. lipo :

  Ale no tak s tím „sexy“ to je hrozné. Budova je prostě pěkná, povedla se, hezky česky. Já sám nadávám v práci všem co začínají používat „cool“, „sexy“ , nebo čelingž (challenge), launching time… atd… no to je prostě hnus.
  Ale, abych odbočil, už někdo ví, kdy bude Multi Development pokračovat dalšími fázemi výstavby, zajímá mě především, ten zelený plácek před obchodním domem, tam měla stát výšková budova, je vůbec reálné s ní počítat?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. jura5 :

  Domnívám se že dokončením Karolina Parku a Tieto Tower vznikne v Ostravě takový převis nabídky kancelářských prostor, že dlouho nehrozí něco nového. Budeme rádi když bude projekt pokračovat bydlením směrem k řece.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. michal :

  jura5: Jo a po stěhování Tieto do „dvojčat“ zůstanou volné prostory v Orchardu ( aspoň si mysdlím, že tam Tieto nějaké kancle má)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Jirka :

  Nechci být pesimista, ale tipuji, že dokončením tohoto projektu se na delší dobu práce na pokračování výstavby dalších etap NK zastaví. :-(
  Byty, které jsou postaveny nejsou ještě zdaleka prodány, kanceláří je dostatek, obchodů taky, takže co stavět dále???
  Podívejte se třeba na náměstí na Karolíně – dle mě mrtvá zóna, na kterou se skoro nesáhlo od otevření NK. Chybí jakýkoliv městský mobiliář,
  nebo důvod na to „náměstí“ zamířit.
  Snad budeme příjemně překvapeni opakem, ale moc v to nevěřím. :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. michal :

  Jirka: Náměstí na Karolině? Vlastně ani nevím, že tam nějaké nám. je. Ve Foru jsem nebyl – nemám důvod, a tak jen občas projíždím kolem.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. jura5 :

  michal : Tieto se bude stěhovat ze čtyř míst: Orchad Hornopolní, Tieto Varenská, Tieto Výstavní a VTP u VŠB. Oni jsou fakt velcí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Sanju :

  Náměstí se oživí, až proběhne rekonstrukce Trojhalí (měla by začít na podzim?), ale je pravda, že bez navazující zástavby bud působit pustým dojmem.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. aldik :

  http://ostrava.unas.cz/kamery/tema_ostrava/regenerace/karolina/multi/multi01.jpg Tak co nám na Karolíně ještě chybí? :-) Ruské kolo, opravené trojhalí, trochu života venku…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Tomas T. :

  No tak zadne kuloarni informace nemam, vse taham jen z verejnych zdroju, ale podle vyjadreji magistratu v soucasne dobe probihaji jednani o zacatku stavy druhe etapy.
  Dale bych dodal ze pokud jezdim tramvaji a nebo autem pouze kolem, tak se opravdu na namesti nedostanu. Ale tento problem ma i masarykac (taky ho autem i tramvaji minete).
  O trojhali nevim…. vim ze se melo zacit letos.
  A co se tyce vyskove budovy na zelenem placku – tak budu opakovat jen ji hodnekrat napsane. Je to v posledni 4te fazi projektu, takze si jeste hooodne dlouho pockame, pokud se vubec v dohledne dobe dockame.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. thrpst :

  pěkné, pěkné…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. LP :

  Je to v pocatcich vystavby, chce to cas, penize a lidi, kteri tam budou bydlet a pracovat… Do te doby nema ani investor duvod cokoliv stavet (proto ty etapy)… Je logicke ze to namesti zatim nezije, kdyz je kolem staveniste… Ve chvili kdy se zacnou lide stehovat do tech bytu (jeste neprobehla kolaudace) tak tam urcite nejaky pohyb bude… Bude tam pohyb i pote co se postavi kancelare (na karoline i Tieto) a budou se tam pohybovat zamestnanci (at uz na vlak, na jidlo, za sluzbami)… Nejvic mne ale porad bavi lidi, kteri tvrdi ze tam nebudou chodit, protoze nemaji duvod… Jsou to sluzby a lidi tam chodit budou nakupovat, jist, bavit se… je to podobny boj jako zacit pote co se to otevrelo, zacit protestovat proti vzhledu??!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Jiřík :

  lipo : To má jako trvdit že místo „sexy“ je to „souložitelné“ ?? :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Martin [msstavby.cz] :

  Doufám, že teď nikdo nebude tvrdit, že nejvyšší patro spojeno nebude…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. LP :

  martin [msstavby.cz]:-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. centos :

  S tím „náměstím“ na Karolině jsem taky zvědavý, jak to nakonec bude.
  Osobně tu oblast kvůli tomu bílému hnusu bojkotuju, ale ta kancelářská budova vypadá fakt hezky.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. Summerboy :

  @LP: Mluvíte moc hezky a je to pravda. Projíždění kolem a nesmyslné rádoby bojkoty a pózy jsou na hovno. Když už to jednou máme, tak si toho užívejme ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. Martin [msstavby.cz] :

  jura5: Nordica přivítala dalšího nájemce http://goo.gl/KkbgX .

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.