Golf Klimkovice

 Cílem je vytvořit přirozené malé hřiště zcela zapadající do okolní přírody, bez staveb, bez nutnosti masivních zásahů do přírody či bez stavby parkoviště. Po domluvě s vedením Jodových sanatorií Klimkovice by veškerá obslužnost, nutná ke golfovému hřišti, pouze využívala stávající možnosti v lázních. Tedy – žádná nová parkoviště, ale využití současných, žádná recepce, ale moderní recepce umístěna ve stávajících prostorách sanatorií, žádné sprchy a šatny, ale využití již existujících. A dokonce ani žádná zahradní technika či garáže, ale opět využití techniky již sloužící k údržbě zeleně v okolí. Hřiště by mělo obsahovat 9 jamek.

Schéma umístění hřiště:

Zdroj: klimkovice-golf.cz

Související články


Komentáře

 1. centos :

  Není tady už těch hřišť dost?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. jura5 :

  Není. Ostrava jako taková ještě pořád žádné hřiště nemá.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Tomas T. :

  jura5: Ja myslel ze je golf v zabrehu ne?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Nimrod :

  V Zábřehu? Tam je minigolf :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. jura5 :

  Tomas T.: Ja myslel opravdový golf, ne minigolf. A pokud jsi myslel v Zábřehu hřiště Oderský park, tak to zavřel úřad, protože prý ohrožoval cyklostezku.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Tomas T. :

  jura5: No nemyslel jsem minigolf :-D tech je v zabrehu nekolik. Mno ale dival jsem se ted na klubove strany a zjistil jsem ze mate bohuzel pravdu. Golfove hriste bylo z rozhodnuti magistratu obvodu jih loni zruseno.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  centos: Ne

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. centos :

  Ani s plánovaným hřištěm na haldě v Hrabůvce? Mně je to celkem jedno — mnohem lepší, než kdyby tam měly stát sluneční elektrárny –, jen mi to přijde divné.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. nikita :

  jen tak dal,v Ostrave pořád není golfové hřiste ,pořád se musí nekam dojiždet…btw.jak to vypadá s vystavbou golfu v Hrabuvce?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Pavel :

  Netušíte náhodou někdo co se staví v průmyslové zóně Hrabová? Mám dojem, že se to staví na tom místě kde mělo stát Multifunkční centrum.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Fred :

  Jestli myslis to pole, kde mely byt obchody, kancly a hotel, tak tam se nedeje vůbec nic…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. mm :

  Staví se to vzadu a snad by to mělo patřit ještě pod spol. Sungwoo Hitech + ještě nějaká jiná společnost. To multifunkční centrum má, nebo mělo stát více k Makru.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.