Nová Karolina – bytový dům F

Fasáda je hotová, ale práce ještě pokračují. Dokončená je i nová ulice Důlní.

Související články


Komentáře

 1. small :

  https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/2051476-nova-karolina-roste-v-pripravovanem-komplexu-si-lide-zamluvili-uz-polovinu-bytu

  V reportáži se mluví o možnosti výstavby až 7 bytových domů. Má někdo informaci, zda se něco rýsuje nebo tímto nadlouho výstavba v této lokalitě končí?

  Thumb up 7 Thumb down 0
 2. Jann :

  Ve srovnání s těmi krabicemi vedle je to Le Corbusier, ve srovnání s podobnými projekty v Praze nebo Brně… No, buďme rádi za tohle, hlavně že se něco staví a celkem slušně to vypadá.

  Thumb up 12 Thumb down 7
 3. Mx :

  Uz jsem psal v predchozich clancich komentar, ze na ostravu super. Ale krom uz mnou kritizovaneho ale zkousnutelneho odklonu od vizualizace fasady mne mrzi, ze na tomto novem ostravskem namesti je mizerna kvalita dlazeb a vubec provedeni celeho prostoru pred domem je silne pod predchozimi realizacemi u nakupniho centra. To nove namesti by si zkratka zaslouzilo neco lepsiho a reprezentativnejsiho, vcetne budouci pesi zony k divadlu

  Thumb up 8 Thumb down 0
 4. Rado :

  Mx: Ostrava a kvalita dlažeb, to je téma skoro na film. Onehdy jsem šel po dlouhé době po Masarykáči a nestačil jsem se divit, co za aušusovou práci, o materiálu se ani nezmiňuji, tam je k vidění. Dlažba se drolí, rozjíždí, zarůstá trávou atd. Ta tráva je hodně zajímává, protože holt tráva roste tam, kde nejsou lidi. Takže pokud chcete obdivovat umění kamenické práce, musíte se zajet podívat do Olomouce, Brna, Prahy, Opavy, Ostrava je odstrašující případ.

  Thumb up 4 Thumb down 6
 5. Lukáš :

  Moc pěkné !

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.