Komentáře

  • Tomáš 03.10.2018  ●  20:03

    Nějaké zákulisní info o tom, kdo si bude halu pronajímat by někdo neměl?

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Archer 04.10.2018  ●  14:37

    Garaznik: ta fabrika uz stoji a stoji v kunčičkach nikoliv v hrabove

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Ovuser 14.10.2018  ●  14:51

    Hutchinson

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Danek 14.10.2018  ●  15:14

    Ovuser:Ti maji zavod v Rokycanech..Tak jsem koukl na nabidky prace tam…Jsem zvedavy jak taky sezenou lidi za plat v pripade,ze by byl stejny za 20-21hrubeho…do vyroby…tady musi fest pridat.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • Archer 14.10.2018  ●  15:19

    No to neni zadna vyhra…:-/ objekt o24 porad nic?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Danek 14.10.2018  ●  21:23

    Jak to vubec dopadlo s tou halou mam pocit c.23..mel tam byt nejaky sklad s 5600pracovniky..Amazon ci neco podobneho?a co ma byt v te 24?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • archerr 14.10.2018  ●  21:42

    Danek: v te 024 měl byt udajně ten amazon , tvrdil to diskutér ´´Jarda´´ , podle mne se vůbec nekoplo do země ,jo a Danku ještě jsem četl o projektu ´´hrušov business park´´ dle eia s 3500 pracovnimi místy na uzemi po chemičce v Hrušově, škoda že z toho asi sešlo

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Ovuser 17.10.2018  ●  14:46

    Co vím má to být plně robotizovana výroba. Jejich nejmodernější závod. Platy Rokycany Vs Ostrava bych moc neřešil.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Ovuser 17.10.2018  ●  14:50

    Jinak mají závody v Polsku napr v Bielsku. Mělo by se tam dělat to samé co v Bielsku jen roboticky s výrazně menším počtem lidi. Čistá výroba

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.