Nová Karolina – bytový dům A1

Aktuální fotografie výstavby bytového domu A1 na Karolině v centru Ostravy.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Společnost Gemo na svém facebookovém profilu zveřejnila také fotografie z výstavby. Fotografie byly zveřejněny již 29.dubna.

Související články


Komentáře

 1. Fanda :

  Škoda, že se už nikdo nezajímá o Karolinu.Byl jsem zvědavý na příspěvky (hlavně od fanoušků jeřábů)a nic.Mozna by pomohlo k debatě tohle:www.rkevropa.cz>detail 49555.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 2. Crazym :

  Fanda: Pomohlo by kdyby jsi dal odkaz správně ale není to problém zjistit. Na prodej je tohle území https://mapy.cz/s/jekogapozo a to by měl stát potažmo magistrát zbystřit neboť je to strategické území pokud mysleli ty kecy o rozvoji a propojování centra s DOVem vážně. No a majitelem není nikdo jiný než náš do nebes vynášený mecenáš umění a filantrop co je zřejmě ve sra.kách a snaží se zbavit kde čeho jen aby získal nějaký ten provozní kapitál a nadále mohl oslňovat plebs. Ono toho je více co by rád transformoval na kapitál, viz třeba pozemky po bývalém Ledňáčkovi https://1url.cz/vzBAF za které chce cca 26 mega. Každopádně to nebude tak lehké, je tam spousty závazků a ceny jsou dost nastřelené, u prvního chce 2300Kč/m2 a u druhého dokonce 3500Kč/m2 :-)

  Thumb up 6 Thumb down 1
 3. Fanda :

  Crazym:Ani vy nemáte lepší informace.Ja na to nemám možnosti,ale snad bude někdo vědět víc.Nemyslim, že by Světlík krachoval.Asi je zájem a tak to teď prodává.O tom se už mluví snad deset let.Cena se odvíjí od poptávky.Je to širší centrum města a sklady tam asi nebudou.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 4. adamous :

  Fanda: https://www.rkevropa.cz/detail/49555 koukam, ze podle UP byty nebo kancelare. Uzemi je to teda slusne velke.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 5. Crazym :

  adamous: A což teprve kdyby se to zcelilo a zdvojnásobilo https://screenshot.cz/EOVKL/ a umožnilo rozvoj města včetně přístupu k řece a spojení s DOV. O to by se vedení města mělo zajímat a snažit se vstoupit do jednání jak s Vítkovicemi, tak hlavně i s Eurovií neboť provozování takových činností kilometr od historického náměstí třetího největšího města v republice https://mapy.cz/s/pesolopano je myslím už asi nežádoucí nejen z hlediska toho, že brání rozvoji města. Tady by myslím stálo za to se i jako město trochu zadlužit než vymýšlet blbiny s lanovkami, hraní si na developery v centru či megaprojektů a pastí na peníze typu jatka, fakult sportu a jiných. První část se na Karolině i když byla předražená se celkem povedla, byty přibývají a když se časem lokalita po bývalé koxovně, která chválabohu z toho centra zmizla zaplní, bude tohle velmi strategický pozemek ale to by páni konšelé nesměli uvažovat jen v periodách volebního období.

  Thumb up 9 Thumb down 3
 6. adamous :

  Crazym: Hlavne, at to nekdo nekoupi ciste na spekulaci a nenapari tam potom mestu za par let dvojnasobnou prodejku.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 7. Fanda :

  Crazym: Bohužel na starém telefonu se nedá vytvořit kvalitní odkaz,snad bude mít někdo lepší.O propojení DOV s Karolinou se uvažuje (zatím cyklo). Eurovia tam určitě nepatří.Prodaji to, vydělají a změní místo.Mimochodem Ostrava si chce vzít úvěr 1.8 miliard, tak uvidíme co vymyslí.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. aggu :

  Crazym: cca 2000/m za stavební pozemek v centru není moc peněz.

  Thumb up 5 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.