Záhumenní 1151/2

Kopřivnické architektonické studio KLAR podepsalo smlouvu na revitalizace brutalistního výškového domu. Objektu se také přezdívá „včelín“.

Související články


Komentáře

 1. Michal Polášek :

  Včelín nepatří městu, ale asi 40 majitelům.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 2. Zbourat! :

  Zbourat!

  Thumb up 0 Thumb down 15
 3. Adam Cerv :

  O rasismus tady vůbec nejde. Ale takové to předstírání, že je vlastně všechno v pohodě a všichni jsou stejní, jen abychom jsme se náhodou nikoho nedotknuli… Měl jsem možnost se teď seznámit s ještě nezveřejněným výzkumem prof. Luďka Sýkory o sociální segregaci a sociálně vyloučených lokalitách v ČR. Bude potom k dispozici i interaktivní mapa. Ostrava vychází nepřekvapivě téměř nejhůře, hlavně v oblasti budoucích prognóz. Přece není rasismus tvrdit skutečnost, že SVL v Ostravě (celém ČR) tvoří z 99% romská populace – tak to prostě je. Ještě bychom teda mohli počítat nějaké vyloučení a segregaci seniorů, ale to je na jiné téma.
  Já nikoho neházím do jednoho pytle a romy mám rád. Ale prostě tvrdit, že v sociálně vyloučených lokalitách je stejný bordel jako všude jinde je trochu krátkozraké.

  Thumb up 4 Thumb down 9
 4. Adam Cerv :

  To mělo být k té Mírove osadě.

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.