Nová budova koupaliště Vratimov

V areálu vratimovského koupaliště probíhá demolice stávající budovy zázemí. Na stejném místě následně vznikne nové zázemí koupaliště.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

  • Jája 15.05.2020  ●  12:33

    Udělali nejlepší možnou věc na začátek rekonstrukce.
    Začali kompletní demolicí stávajícího objektu.
    Víc takových investorů :-).

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • davidb 15.05.2020  ●  13:11

    Jája:
    Ona ani jiná šance nebyla.
    Budova již nesplňovala některé standardy, takže rekonstrukce nebyla možná,

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Jája 19.05.2020  ●  07:39

    davidb: No byste se divil, co chtějí někteří opravovat.
    Nejlepší byla Sokolovna se stěnami podepřenými ocelovými válcovanými profily, v půlce zlomená a s levitující částí stěn bez základů. Ale asi se tam dobře pilo v místní putyce.
    A pozor, učelem nebylo to staticky zajistit a zrušit ty podpěry, ty jsou tam dodnes jako architektonický ozdobný prvek :-D.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.