Nerealizovaná Opava #19

Návrh na rozšíření budovy školy na Pekařské ul. v Opavě – Kateřinkách.

Archiv města Opava
Číslo NAD: 607
Signatura: AM Opava
Inventární číslo: 2139
Datum vzniku: 1944

Název a popis: Návrh na rozšíření budovy (situační plán, fasáda, řez, půdorysy podlaží) školy na Pekařské ul. v Opavě – Kateřinkách.

Originální název: Erweiterung der Volksschule an der Piltscher Straße im der Stadteil Katharein

Pro zájemce doporučujeme osobní prostudování s možností bližšího přiblížení. Odkaz na dokument ZDE.

Současný stav školního objektu

Čtenáři, pokud máte k projektu více informací, podělte se s námi prosím v komentáři pod článkem.

Pokud vás více zajímají jednotlivé dokumenty, můžete si je pod číslem NAD a signaturou vyhledat ve Státním okresním archivu Opava a jsou dostupné online v digitálním archivu Zemského archivu v Opavě.