Nástavba Vysoké pece č.1

Vyzvedávání a kompletace jednotlivých dílů nástavby je téměř u konce. Na zemi čekají poslední kusy hlavní konstrukce.

Související články


Komentáře

 1. marian :

  Colours a DOV udělali a ještě udělají pro image a sebevědomí Ostravy tolik, kolik celá radnice neudělá ani za 100 let.

  Thumb up 15 Thumb down 1
 2. marian :

  …ale ok, aspoň to jakštakš podporují a nehážou klacky pod nogy

  Thumb up 4 Thumb down 0
 3. thvari :

  marian: a to CoO jsou na koleně z gruntu vypiplaný projekt. Kdyby občané pochopili, že image a sebevědomí se budují odspodu a ne z vrchu, tak by se všude žilo trošku lépe. Politici by toho měli akorát co nejvíce podporovat, ale iniciativa má být primárně na straně obyvatel.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 4. Pavel :

  Jen mi není jasné, k čemu bude sloužit ten Klub nad kavárnou – honoraci?

  Thumb up 0 Thumb down 8
 5. Tano :

  Tak teď nevím, jestli to budou pořád ještě Ostravské Hradčany, nebo to už bude Ostravská Aifelovka :-) Ale líbí se mě to.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. marian :

  Pavel: ano, voličům a obdivovatelům vepřového laloku s tlačenkou v ruce, jedovatou slinou v puse a dechem páchnoucím po chlastu tam bude vstup zapovězen.
  sory, že tu tahám politiku, ale na takový zapšklý komoušský příspěvek se na nic lepšího nevzmůžu.

  Thumb up 11 Thumb down 8
 7. Summerboy :

  marian: Jestli narážíte na někoho konkrétního, tak byste měl to jméno připojit. Ale ještě lépe sem vůbec takové věci (chtěl jsem napsat s****y, ale nenapíšu) nepsat. Hodnocení politiky si nechte na jiná fóra.

  Thumb up 2 Thumb down 5
 8. Nimrod :

  Ostravské hradčany prosím nepoužívejte, je to divný název. Hradčany jsou v Praze, tak proč je tahat sem – to jsou prostě Pece! Jinak dnes se umístila poslední část hlavní konstrukce. Přeji dělníkům málo větrného počasí, v takové výšce bych pracovat nechtěl! A těšte se všichni na březen, kdy se bude otevírat!

  Thumb up 6 Thumb down 0
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  Nimrod: tak hlavne maji zatim teploucko, bude hur do brezna.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. thvari :

  Nimrod: ostravske hradcany zni divne a nikdo to nepouziva krome medii z prahy, me se mnohem vic libi i ten nazev „Dolni oblast“.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 11. Radek :

  Pridavam foto deniku http://goo.gl/eINjBW jinac se omlouvam ale taky sem tomu rikal jete jak setam delalo ze kdyby po skonceni peci byla stoho pamatka tak ze byto byli ostravske hradcany a mim snem bylo at se v ov muzou poradat hudebni festaky primo u reky a ono seto dobudoucna pomalu vyplnuje jete jednou se omlovam za ten nazev… Sem totiz z vitkovic a jezdim kolem toho casto jak po mistecke tak zdruhe strany podel reky ostravice.. Takhle to vipadalo z druhe strany(1.05.12) Jízda úsekem Ostrava střed – Ostrava Vi…: http://youtu.be/Y4RYup-Cst0

  Thumb up 0 Thumb down 2
 12. Pavel :

  marian: Chudáčku, místo abys mylně hodnotil to, koho jsem v životě nevolil, bych ocenil, kdybys odpověděl na můj podstatný ditaz k účelu klubu. Můj lehce ironický dovětek pramení jen z informačního vakua v tomto směru a nemá ideologickou podstatu, jak bys možná rád viděl.

  Thumb up 0 Thumb down 6
 13. Kostelnik :

  z wikipedie (pricemz tuto informaci lze nezavisle nalezt v mnoha dalsich zdrojich)

  Pojmenování Ostravské Hradčany je překvapivě staršího data, než se lidé domnívají. Vzniklo již za dob první republiky, kdy byla v oběhu poštovní známka s motivem pražských Hradčan a nápisem „Československo – Hradčany“. Spolu s ní byla vydána také známka s panoramatem Vítkovic a nápisem „Československo – Mor. Ostrava“. Lidová tvořivost pak vykonala své a vzniklo označení Ostravské Hradčany.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 14. aggu :

  Víc jsem doma nenašel ;)
  http://imgur.com/WdZE14J
  http://imgur.com/ao7p9BF

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.