MUSEUM+ – vizualizace

V rámci hudebního festivalu, který proběhl na začátku července v Dolní oblasti Vítkovice, byly vystaveny vizualizace a schémata plánovaného přestavby vysokých pecí č.4 a č.6 na MUSEUM+.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

  1. Crazym :

    Moc pěkně udělaná příprava na podojení nějakých těch fondů a výsledné rozšíření a zvelebení soukromého majetku. Ale ani se jim nedivím, hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere a takovému Pleskotovi může být jedno odkud přijdou prachy na honorář za práci co odvedli 🤪

    Thumb up 9 Thumb down 27
  2. Meechee :

    Crazym: Příspěvek plný žluče. Na co jiného by ty fondy na obnovu měly jít, než na zvelebení staré a ekologicky ne úplně „zdravé“ budovy, která ale odkazuje na minulost tohoto města a následně bude sloužit dál a všem ?? DOV je nejnavštěvovanější „atrakce“ MSK a tuším pátá v celé ČR. A že je v soukromých rukou ?? No a co ?? Pro mě jako občana je důležité, že zůstane zachována a nezboří se, jako spousta jiných budou s nějakým odkazem na minulost, a to jen proto, že majitel neměl prachy na obnovu a údržbu. Málem ten stejný osud potkal i Ostravicu. A že peníze ze vstupného půjdou Světlíkovi ?? Taky nevadí. Mohl se na to vykašlat, nechat to spadnout a žádná DOV by teď nebyla, jen další brownfield uprostřed města a promarněná příležitost. Místo toho do toho nasypal spousty peněz (i ze svého, nejen z různých dotací a fondů) a je z toho aspoň kousek bývalé DOV, když ještě fungovala a něco, co je/bylo pro Ostravu typické, lidi to mají rádi, navštěvují to a sídlí v tom spousta podnikatelů … atd.

    Thumb up 26 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.