Muglinovská 10

Aktuální fotografie kompletní rekonstrukce objektu č.p. 10 na ulici Muglinovská v Ostravě.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  tak se nám to rozjelo, ty rekonstrukce starých nevyužívaných domů v Ostravě, konečně se majitelé dočkali hladu po bytech a snaží se toho maximálně využít, dobře pro Ostravu, těch vybydlených domů tu je stále spouta. Snad se i víc pohneme s těmi prolukami, v okolí většiny těch projektů co tu v poslední době jsou uváděny je jedna vedle druhé.

  Thumb up 12 Thumb down 2
 2. Rýša :

  balde: Jj, je moc fajn, že se opravují tyto zanedbané domy a jak píšete, že se snad pohne něco i s prolukami. Zrovna tento dům tam stojí osamocen a chtělo by to tam dostavět, aby to tam vypadalo jako v městě a ne stále jako na periferii. Tato část Ostravy od Hl.n. mohla být důstojnou bránou do centra velkoměsta, a i když se už opravilo dost krásných domů v této lokalitě, stále je to, a nejen pro turistu od vlaku, ale i pro ostatní, co projíždějí nebo procházejí, jedna ze stále zanedbaných částí města. Bohužel tak blízko centra. No a když pak cestující jede tramvají od nádraží dál a vidí docela hezky opravené domy kol Nádražní, tak si třeba řekne, tady je Ostrava už docela hezká a najednou bum! Vystoupí u Elektry a vidí další spoušť – Ostravicu a nepříjemný dojem z Přívozu je i tady, úplně v centru!

  Thumb up 12 Thumb down 2
 3. LoLec.CZ :

  Rýša: a teď si představte, že ten navoněný cestující po vystoupení u Elektry jde ještě dál, obejde Ostravicu i Palace a zamíří si to třeba na konec Žofínské. To je ještě větší bum.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 4. Jana :

  LoLec.CZ: Přesně tak. Já jen žasnu nad koncepcí Ostravské univerzity. Na jednu stranu souhlasím s tím, aby OU měla konečně pořádné budovy, ale z toho jejích oválu za Divadlem Antonína Dvořáka ve výšce xy metrů bude vskutku báječný výhled na obě koksovny, které opětovně jedou naplno. Takže i tam bude k vidění apokalypsa a o nějakém zdraví raději ani nemluvě. Všechno to jde šejdrem.

  Thumb up 1 Thumb down 14
 5. :

  To se opravuje pro celoživotní profesionální poírače sociálních dávek, kerých je plný přívoz ? Jestli jo, tak to je super investice.

  Thumb up 1 Thumb down 9
 6. Crazym :

  : Nene, to se opravuje pro takové idioty co nejsou schopni pochopit, že právě ta obnova a údržba je schopná vymístit ty profesionální potírače sociálních dávek. Ale klid, vaši investici nic neohrožuje, ono totiž kde nic není ani smrt nebere :D

  Thumb up 7 Thumb down 2
 7. Petra :

  Tady jsem pracovala 10 let na erotickém chatu a navštěvovala webové solárko :) vzpomínky zůstanou:) hlavně jak na nás padala omítka co projela tramvajka :D

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.