MS ARCHIKULTURA – únor

Přehled kulturních akcí na území MS kraje spojené s architekturou, designem a veřejným prostorem, které jsme zaznamenali.

Jak proměnit zámecký park a jeho okolí? 15. únor, Zámek Poruba

Jak proměnit Zámecký park a jeho okolí? Městský obvod Poruba plánuje budoucí obnovu Zámeckého parku a jeho okolí a na přípravě tohoto projektu chce už od prvních kroků spolupracovat nejen s odborníky, ale i místními obyvateli.

FB událost ZDE

Počátky výstavby Jižního města, 23. únor, ÚMOB JIH

Přijďte se seznámit s plány, které měly vytvořit komfortní sídliště pro 250 000 obyvatel. Které vize urbanistů na výstavbu v Hrabůvce, Výškovicích, Zábřehu a na Dubině zůstaly nerealizovány? Zveme vás na další z cyklu pravidelných přednášek o historii městského obvodu Ostrava- Jih. Přednáší Tomáš Majliš. Akce s e uskuteční ve čtvrtek 23. 2. 2017 v 17:30 hodin ve čtvrtém patře Úřadu městského obvodu Ostrava-Jih, místnost číslo 410. Z důvodu omezené kapacity si rezervujte svá místa na adrese jizni.listy@ovajih.cz nebo na telefonech 599 430 137 či 599 430 230.

FB událost ZDE

David Kotek: vlastní tv-orba, 27. února, Stará Aréna Ostrava

Architekti znovu ve Staré Aréně. Tentokrát nám bude svou tv-orbu prezentovat architekt David Kotek.

Ostravský architekt David Kotek stojící za prací kanceláře PROJEKTSTUDIO představí svou práci. Sám ji charakterizuje slovy: „Od botníku po letiště!“ V loňském roce získal ocenění Stavba roku i čestné uznání Grand Prix.

FB událost ZDE

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.