Jedna ze staveb celého projektu Prodloužené Rudné s opravdu viditelným postupem je nyní tento most. Nasouvání nosné části první mostovky je dokončeno a začala kompletace té druhé.

Jedna ze staveb celého projektu Prodloužené Rudné s opravdu viditelným postupem je nyní tento most. Nasouvání nosné části první mostovky je dokončeno a začala kompletace té druhé.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Hynek [msstavby.cz] :
+clanek „Prodlužuje se nejen Rudná, ale i stavba. Řidiči si počkají nejméně rok“ na idnes.cz: http://goo.gl/OuK4Rs
05.04.2015 12:51Martin [msstavby.cz] :
+článek Kraj se dohodl s majitelem pozemku ve Velké Polomi http://goo.gl/Op8lVD
01.05.2015 11:28