Komentáře

 1. Marti :

  Vypadá to solidně! Škoda, že článek je už pět let starý (zřejmě z projektu sešlo) :-(.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  Marti: :) to je uplne prvni clanek na webu

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Summerboy :

  No a tak když už se to tu teda otevřelo :-)), tak je s tím vůbec nějaký posun, anebo se to zadrhlo na nevyřešeném parkování a pak jim došly prachy, takže to poslali k ledu? Čí je pozemek?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  Summerboy: podle katastru vetsina mesto, prilehle kousky nejaka spolecnost se sidlem v praze (ktera ma podle obchodniho rejstriku vazby na marks&spencers..)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Tohle se mi kdysi dost líbilo, škoda, že se to nerealizovalo a s tím i parkovací dům na pozemku parkoviště a Korza. Teď s tím má radnice, potažmo „Ostravak“ jiné plány, které se mi moc nelíbí… :-(
  Zde u článku http://ostravablog.cz/komentare/jen-tak-mimochodem-stavime-uprostred-ostravy-radnici/ se mi v diskuzi asi nejvíc líbila lakonická poznámka od uživatele Filouse, cituji: S trochou nostalgie vzpomínám, že do staré dobré Nové radnice se kdysi vešel Krajský národní výbor, Městský národní výbor, Obvodní národní výbor O.1 a dokonce i Městský výbor KSČ (ne)blahé paměti, nemluvě o restauraci, vědecké knihovně, Divadélku pod věží atd. Ale to jsme ještě nebyli !!!

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. robert :

  Crazym:

  Nevím nic o tom, že by MOaP nebo Ostravak s tímto měli v současnosti nějaký záměr. Naopak, ten návrh domu, který je ve vizualizaci, je návrh společnosti, patřící jednomu z členů hnutí ostravak. Společnost měla na základě vysoutěžení pozemku tento polyfunkční dům skutečně stavět, ale k podpisu smlouvy o koupi s magistrátem nakonec nedošlo. Magistrát sice smluvně vyžadoval parkovací stání v podzemí ( což je všude sice už dlouhou dobu standartem, ale v ostravských podmínkách se to dá hodnotit jako pokrok ), ale nechtěl se smluvně zavázat k zajíštění přístupu pod ostatními pozemky magistátu. Stavět dům s podzemním parkingem bez přístupu by asi nikoho moc nelákalo, že….. Pozemek se tedy nevysoutěžil a patří dál magistrátu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.