Mapka obchodů Forum Nová Karolina

Po čtrnácti dnech porodu se povedlo a Forum Nová Karolina zveřejnilo oficiální mapku nákupního centra. Tímto článkem (až na jeden chystaný bonus) pomyslně uzavíráme pravidelné informace o centru a stavu stavby. Doufám, že můžu i za Martina říct, že se těšíme, že si obdobnou pozornost ukradnou další souvisejicí záležitosti jako kancelářská budova Nová Karolina Park, velkolepé záměry v rámci Nových Vítkovic a další.

Otevírací doba obchodního centra Forum Nová Karolina: Albert Hypermarket 7-22, obchody 9-21, kino 13:30-01 (o víkendu od 10:30).

Pro PDF s mapkou v plném rozlišení a tabulku s legendou klikněte na obrázek:

Mapka obchodů Forum Nová Karolina

zdroj: nova-karolina.cz, děkujeme čtenářům za upozornění.

update: (snad) aktuální mapku najdete na webu centra: nova-karolina.cz

Související články


Komentáře

 1. Vazzy :

  Tak konečně je k dispozici plánek http://www.nova-karolina.cz/filesystem/planek_centra/Orientacni_planek_OC_FORUM_NOVA_KAROLINA.pdf
  Taky už konečně začali oplášťovat administrativní budovu, tak jsem zvědav, jestli jim to půjde tak rychle, jako na Tieto Tower :)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  Vazzy: diky, s dovolenim jsem to presoupnul sem :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Vazzy :

  V pohodě, jsem zvědavý, co to bude za bonus :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Jirka :

  Včera jsem se koukal, že už se začalo s rozsáhlým zasklíváním administrativní budovy..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Evžen :

  Jirka: Taky jsem si toho všiml. Otázkou ale spíše je, kdy se začne s „přemosťováním“ těch dvou nyní oddělených budov. Když jsou už dole jeřáby, bude to určitě zajímavá podívaná. Nemá někdo nějaké informace?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Nimrod :

  No každopádně spojovací „most“ budou muset udělat dřív než tam dojdou s fasádou, a vzhledem k tomu, že je jasné, že to bude monolit, tak tomu dávám měsíc.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Marek :

  Četli jste někdo ten paskvil na Ostravablogu ? ( http://ostravablog.cz/komentare/znici-forum-nova-karolina-centrum-ostravy/ )
  Kvůli Nové Karolíně ( ano Karolíně, i když správně Karolině, jako jejich největší odpůrci by měli aspoň vědět jak se to píše ) se život z centra města cituji: „Veřejný prostor se přesunul za skleněnou zeď, kde jej hlídá soukromá ochranka“. Nevím kde autor článku ( Petr Návrat ) žije, asi v jiné dimenzi ale život z centra se nepřesunul do Fora. … Naopak se mi zdá že je v centru o něco více lidí.
  A bláboly jako lidi se scházeli na náměstí protestovat a tak … Už vidím jak dělají protest mezi eskalátory ve Foru. A další „výstřelky“ se snad už nedají ani komentovat.
  Obecně žvásty o tom, že centrum je po šesté hodině bez lidí taky moc nechápu. Sice nevím v kolik takoví lidé co to tvrdí ráno vstávají, ale normální ostravák či ostraváčka chodí do práce mezí 6-8 ráno. A většinou už k večeru jdou domu chystat jídlo a chystají se na další den……
  Jinak na závěr pokud by se mělo centrum opravdu vylidnit tak nechápu proč se v něm otevírají nové kavárny a různé obchody. Jako pár dnů zpátky nová cukrárna na rohu ulic Poštovní a Zahradní :(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. mm :

  Zřejmě se chce někdo zviditelnit a plácá nesmysly. Je to holt vůl, který zřejmě dlouho nebyl v centru města, jinak by asi nic tak blbého nenapsal.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Summerboy :

  No jo, to jsou zas takové ty řeči o vylidnění a tak… Jako kdyby se těch 250 obchodů otevřelo v prostorech v centru, tak samozřejmě že by to bylo lepší, ale takové potřebné prostory v centru prostě navíc ani nejsou… tak nevím, kde by tam co chtěl otvírat. A jak píšete, kavárny se otevírají v centru, které přece má být na vymření podle autora článku, a je to super, hrozně rád je obrážím a objevuji nové. A o nové cukrárně na Poštovní X Zahradní vůbec nevím – jaké to tam je? Co nabízejí, jak jsou otevření a tak, nevíte?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Crazym :

  Trochu srandy pro odlehčení :-) Víte jak se umývá Forum Nová Karolina? No přeci s pořádným teleskopem :-) http://www.imagehosting.cz/?v=1204201869.jpg

  Thumb up 7 Thumb down 1
 11. D-r :

  Crazym: :-))))))

  Thumb up 1 Thumb down 0
 12. davidb :

  Crazym:
  Ty brďo :-)
  A co ten zbytek?
  Musí to být celkem dřina, a když fouká, tak taky nic moc.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.