Forum Karolina – fotky po otevření

Jakub Kotzot nám zaslal i fotky z čerstvě otevřeného obchoďáku Forum Nová Karolina. Děkujeme.

Otevírací doba Forum Nová Karolina: Albert Hypermarket 7-22, obchody 9-21, kino 13:30-01 (o víkendu od 10:30)

více fotek: plus.google.com

Související články


Komentáře

 1. +via+ :

  Kde jsou všechny ty palmy z vizualizace? Jinak naprosto nicmoc, přijde mi to jak opravené nádraží. Líbí se mi snad jen barevné eskalátory. Tolik ke vzhledu z fotek. Možná bude osobní prohlídka s vyzkoušením obchodů lepší.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. cartman :

  Diky za fotky. Jedine co jsem jeste nevidel nafocene je fitko. Je uz otevrene?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Lenny :

  palmy jsou ve Food Court ve třetím patře ;) a fitko otevřené ještě není, ale reklama tam je…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Michal :

  A kino je otevřené?
  Teda ne, že bych tam za 165,- šel, to samozřejmě ani náhodou.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Summerboy :

  @Michal: S cenou už dnes nic nenaděláte, stojí to všude podobně. Já to tam jdu dneska prubnout i za 165 ;-).
  @Lenny: Juchuuu! Palmy jsou bomba! A fitko nevíte, jestli bude patřit nějakému řetězci, anebo bude soukromé?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Kubaiss :

  video

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. piba :

  Summerboy: To není úplně pravda. Pokud jde člověk do kina aspoň jednou měsíčně, tak CineStar klub tu cenu pěkně stáhne. Já jdu v průměru tak dvakrát a tím pádem se u mě cena 1 lístku pohybuje kolem 100 plus ten rozdíl v kvalitě mezi CS a CC není tak obrovský, abych platil o 60 navíc. Spíš si myslím, že Cinema City bude sloužit těm „svátečním“ divákům, co jdou do kina na ty tři, čtyři největší filmy roku a spojí to s další aktivitou v nákupním centru. ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  piba: no me by zajimalo prave jestli mezi „kvalitou“ je vubec nejaky rozdil (kdyz pominu to, ze semis na sedacce jeste neni osoupany).. dovede to nekdo posoudit? (nejlepe kdo byl v obou kinech, nebo zna parametry)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Vazzy :

  Docela mě překvapuje, že není na žádných oficiálních stránkách k nahlédnutí nějaký ucelený plán Fora s přehledem obchodů, jako to má Avion i Futurum, co na tom, že je to na místě (a hezky multimediálně), když člověk ani dopředu neví, co všechno tam je…a taky trochu z jiného soudku, docela mě štve, jak mapové portály kašlou na změny dopravy v MS kraji, pominu-li poměrně čerstvé otevření Antracitové a K (Dvoj)Trojhalí, tak už víc než půl roku nejsou schopní zaznačit obchvat Bohumína, zatímco libovolná změna přednosti v jízdě v Praze je tam upravena do několika hodin…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. cartman :

  Existuje vubec oficialni web fora? (ne facebook). Znam jen stranky developera (http://www.nova-karolina.cz/) – to je ale neco jineho…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Lenny :

  piba:v cinema city se dá každé úterky jít 1+1 zdarma pokud jste u t-mobile :) to znamená 83 Kč za jeden, nebo 100 za 3D :)…uznávám, že 02 má zase cinestar úterky levné..to je myslím 89 a 129 Kč :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Kubaiss :

  Vazzy: plánek není, ale seznam ano: http://www.nova-karolina.cz/clanky/obchody-a-znacky/

  cartman: prozatím to vypadá tak, že web nova-karolina.cz je ten oficiální.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. SHKEnnY :

  Včera jsme měli cestu, tak jsme mrkli do Karoliny, trošku jsme se ztráceli. Terasa je příjemná. Vzali jsme si jídlo ven, bohužel moc míst na sezení tam není (což mě docela mrzí, ale i to celkem chápu, aby tam prostě určité skupiny lidí nevysedávaly).
  Jinak Cinema City docela fajn, komornější nez Cinestar, přišly mi sedačky menší a nebyla tam dvojsedačka :-( :-)), koberec pouze na schodech, zbytek lino nebo tak něco, to mi celkem vadilo. A nejvíc mě namíchlo, že po cca 50minutách filmu přišel obezní opálený pán se svým synem (jako vejce vejci), zasedli asi 3 sedačky od nás a šíleně nahlas pořád mluvili (navíc nemluvili ani česky, tak proč šli na český film) 1x je upozorňoval uvaděč, že mají být potichu, jednou my a jednou ještě někdo. Takže jsem byl docela zpruzený, ale za to Karolina nemůže. Možná Cinema City, protože jsem z půlky filmu nic moc neměl.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Vazzy :

  Kubaiss: O tom vím, nicméně to není moc aktuální a úplný seznam, spíš takové preview (viz. APPLE místo Q-store a další nepřesnosti). Každopádně chybí ta mapka a hlavně nějaký web, protože ten http://www.nova-karolina.cz/ je v podstatě mrtvý a mění se tam jenom náhled na webkamery…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Hynek [msstavby.cz] :

  Vazzy: mapku slibujou „dnes / co nevidet..“ uz od patku..

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.