Lidl ul. Nad Porubkou

V Ostravě-Porubě byla zahájeny výstavba prodejny Lidl.

Fotografie zaslal čtenář Jakub Kotzot. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. balde :

  tak to bude pecka, už teď totam je peklo jet autem ve špičce :D

  Thumb up 8 Thumb down 0
 2. Rdm :

  balde: má tam být kruháč https://www.msstavby.cz/lidl-nad-porubkou-17-05-2019/, je otázka kdy :)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Meechee :

  Na tímto Lidlem vzdušnou čarou cca 300 metrů je Kaufland. Od něj cca 500 metrů dál ulicí Polskou další Lidl (největší formát, co mají), přes cestu Tesco, o zastávku dál směrem k Báňské Albert, mezi tím vším Hlavní třída (Hruška, Krásno, Rossmann, Librex, Hudy, asi tři nebo čtyři večerky … atd.), pod Báňskou třetí Lidl, nad Báňskou Globus, letos navíc rozšířen o „Géčko“. Tak přemýšlím, jestli těch supermarketů nemáme v Porubě málo …

  Thumb up 15 Thumb down 9
 4. JSjr. :

  Tady je i přidaná hodnota v tom, že LIDL zvelebí „území nikoho“ v katastrofálním stavu, na kterém by asi těžko postavil někdo něco jiného a pomůže vyřešit dopravní situaci výstavbou kruhového objezdu. Ten začnou stavět na jaře, bude nutná i uzavírka sjezdu na Rudnou na několik týdnů.

  Návazný kruháč na F-rampu snad příští rok.. Záleží jak urputně budou odpůrci tramvají házet do všeho vidle..

  Thumb up 33 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.