Komentáře

  • johny 09.12.2015  ●  21:43

    Investor se chce očividně detailně držet plánu (viz přestavba čtvercových oken na obloukové), což velmi, VELMI oceňuji, a vzhledem k tomu, jak postupuje, bych řekl, že v tom hodlá pokračovat. Velice se těším na výsledek, protože u tohoto projektu prostě nějak cítím, že to nebude propadák jako všechno ostatní…

    To se mi líbí 18 To se mi nelíbí 2
  • balde 09.12.2015  ●  22:11

    johny: byl jsem v impact hubu, kde byla prezentace architektu kteří mají na starosti interier a prezentovali nekolik moznosti variability interieru pokojů, který by mohli používat ubytovaní studenti, uz jen z tohoto pristupu, kdy se ptaji na názor studentu a lidí ze studentských organizaci a snazí se z jejich připomínek něco vzít, dává tušit, že tohle prostě bude povedený projekt. Který poku uspěje se rozroste do zbylých budov bývalého paláce.

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 1
  • PetrP 26.12.2015  ●  10:09

    Líbí se mi, že dost spolupracují s veřejností a se studenty…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • balde 29.01.2016  ●  03:33

    pár nových fotek z rekonstrukce http://www.kampuspalace.cz/galerie/prubeh-stavby/#!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • balde 10.03.2016  ●  09:55

    31. března, den otevřených dveří

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • martina fedorova 07.06.2019  ●  02:49

    v staem hotelu palace ostrava nat recepci bil jedinečny velikansky zaskleny plakat ktery tam bil ot sameho začqtku koupil jsem ho na burze ma nevyčislitelnu enu pro hotel ozve se nekdo mč 731847308

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 8

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.