Komentáře

  • aldik 19.05.2016  ●  17:09

    V tomhle rohu centra Ostravy vidím velký potenciál. Ani nevím, jak vlastně vypadá rohová budova České pojišťovny. Pořád tak hnusně, nebo se s ní už něco děje?
    Ale opravy Ostravice se asi jen tak nedočkáme bohužel :/ A ty drobné úpravy uvnitř a přípravy na kulturní akce nepočítám :D

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • panakis 19.05.2016  ●  19:45

    Ta budova je naprosto skvela. Naproti divadlo. V centru mesta a kousek nejvic hotel v meste. Do toho pesi zona. Ano je to super, ze se to zveleduje. Prinese to zivot. Dlouho to chatralo. A ted to udela impuls v centru… Zalezi jaky zeano… :D

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • Jiřík 19.05.2016  ●  21:44

    panakis : Ubytovna to nebude takže určitě pozitivní. Vzniknou další kluby a hospody kde budou chodit mladí lidé na to se budou nabalovat turisté. Poté by e měla opravit Ostravice Jatka a propojit více centrum s karolínou za Smetanovým náměstím.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • thvari 19.05.2016  ●  23:18

    Jiřík: hlavně něco vymyslet s Karolinou. část se dostaví – a obecně je tím směrem z Palace na Karolinu strašně moc proluk a parkovišť a prázdného prostoru, který přímo volá do nebes, aby se s ním prospěšně naložilo.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • balde 20.05.2016  ●  00:27

    thvari: rychlý jak blesk, tam měly být další etapy karoliny

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • rasta 20.05.2016  ●  12:29

    Vypadá to, že ani na spodní části jako na studii k obkladům nedojde:( snad jen na sokl :(

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Martin [msstavby.cz] 20.05.2016  ●  12:55
    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Luděk 20.05.2016  ●  13:13

    Vidím, že se drží studie, tak snad se to povede a moje původní nedůvěra se rozplyne. Držím palce ať to vyjde.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • aggu 20.05.2016  ●  15:23

    A kdy se probere MOaP a začne řešit obnovu Smetanova náměstí? Na Ostravu dobrý, Ostravaku?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • thvari 20.05.2016  ●  18:58

    aggu: MOaP nemá důvod se probírat, pokud nebude vetší tlak ze strany (byť pár) občanů. to je realita politiky.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • skorostravak 06.06.2016  ●  00:04

    Bohužel nakonec je ta studie více iluzorní. Předvčerem jsem šel okolo a dívím se, že tomu nechali bílé plastové okna :(. Nějaké hnědé, nebo v černé barvě jako je na studii, by domu seděly daleko více. Snad alespoň ten obklad zrealizují.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 06.06.2016  ●  09:52

    skorostravak: Kde na vizualizaci jsou černá, či hnědá okna?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 06.06.2016  ●  10:30
    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • dolil 06.06.2016  ●  11:06

    bílá okna nevidím

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • aggu 06.06.2016  ●  11:47

    Na těch oknech nebudou velkoplošné křiklavé reklamní polepy, že ne? Je to jenom špás… Aby byla vizualizace barevnější…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 12.06.2016  ●  19:08

    Kampus Palace se hodlá předvádět :-) Probíhal test osvětlení, sice ta hustota a umístění na fasádě nic moc a smysl a efekt v tom moc nevidím ale je to výdaj navíc a museli se plácnout přes kapsu což naznačuje, že celkově neškudlili :-) http://www.imagehosting.cz/?v=p6114028.jpg

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 17.06.2016  ●  07:54

    Foto osvětlení v noci, sorry za kvalitu, měl jsem sebou jen stařičký mobil http://www.imagehosting.cz/?v=1706201618.jpg Nevím jestli chtějí soutěžit o dominantu náměstí s divadlem ale smysl v tom nevidím, trochu laciný efekt a zbytečný světelný smog :-)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.