Větev I/56 Místecká – Paskovská

Z tohoto dokumentu k životnímu prostředí moc informací vyčíst nejde. Ale pravděpodobně se jedná o rozšíření propojovací rampy z Místecké ulice na dva pruhy s přímým odbočením na ulici Paskovskou. V dopravní špičce se zde z toho sjezdu tvoří dlouhé kolony.

vetev mistecka

Jedná se o rampu s kruhovým objezdem.

Související články


Komentáře

  1. Boriqua :

    http://www.imagehosting.cz/?v=kkhgh.png

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Fred :

    Nechápu proč tam neudělali při nedávné rekonstrukci Paskovské kruhový objezd. Navíc problém dělá hlavně odbočení doleva po sjezdu z Místecké a jízda rovně z Paskovské na Místeckou, kde nějaké rozšíření nepomůže. Naopak na druhé straně u Makra by si kruhový objezd zasloužil přímé odbočení z Místecké doprava ve směru na Hrabovou…

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.